Leleplezték Szoboszlai Dominik viaszfiguráját Budapesten – videó

Szoboszlai Dominik kitért arra is a Madame Tussauds Budapest helyszínén, hogy még mindig nagyon nehéz megemésztenie a pótselejtezőről való lemaradást.
„Két nap telt el azóta, de nehéz elfogadnom, ami történt. Sajnos együtt kell ezzel élni, menni kell tovább. Biztosan oka van annak, hogy ez mindig megtörténik velünk. Annyi pozitívumot kiemelnék, hogy a végsőkig megvolt az esélyünk a pótselejtezőre, hittünk abban, hogy ez sikerülhet. Megyünk tovább, koncentrálunk a következő feladatokra.”
„Engem nem befolyásol, hogy mit gondolnak rólam mások, de azért tisztázzuk: ez egy egymás közötti viccelődés volt a saját a csapattársaimmal, konkrétan Schäfer Andrással, Varga Barnabással és Szappanos Péterrel. Ha az íreknek szólt volna, azt is ugyanígy felvállalnám” – ezt az elhíresült gólöröm kapcsán fejtette ki Szoboszlai.

A Liverpool FC sztárja a viaszfiguráról és annak elkészüléséről a következőket mondta:
„Sokat nem kellett mérlegelnem, rögtön igent mondtam. Rengeteg mintát vettek rólam, Manchesterben és Londonban is fotóztak, ezek alapján pedig mindent pontosan el tudtak készíteni. Minden részletet úgy állítottunk be, ahogy most kinézek: az arcszőrzetem, a tetoválásaim, minden rajtam lévő apróság ugyanúgy megjelenik a bábun. Furcsa érzés volt látni, mintha lenne belőlem még egy.”
„Régen nem foglalkoztam különösebben a külsőmmel, de az elmúlt öt évben ez megváltozott. Sokkal jobban odafigyelek arra, mit veszek fel, hogyan jelenek meg, és hogyan nézek ki. Szerintem ez minden szempontból fontos, és példát is lehet vele mutatni a fiatalabbaknak.”
Szoboszlaira hétvégén már Liverpoolban vár fontos mérkőzés, a Premier League címvédője a Nottingham Forestet fogadja szombaton.








