VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK, 3–0-RA NYERT A VENDÉG LOKI.

90'

Minimum öt perc lesz a hosszabbítás.

88'

Skvarka lövése kijött Megyeriről! Közben Bumba lövése egy debreceni véldő kezét érte a 16-oson belül, de le volt szorítva, ezért nincs büntető.

86'
CSERE

Domingues le, Sagojan be a vendégeknél.

84'
GÓL

GÓÓÓL! A két cserejátékos összjátékából itt a harmadik! Szécsi átadását követően a frissen beállt Silue találatával már 0–3 az állás!

83'

Domingues (balról) és Bárány gólöröme (Fotó: Kovács Péter)

81'
CSERE

Tóth Rajmund elhagyta a pályát, Lukics váltotta az ETO-ban.

80'

Bánáti messziről tüzelt, Megyeri előre vetődve fogta a labdát.

77'
CSERE

A csapatkapitány Dzsudzsákot Dreskovics váltotta.

77'
CSERE

A gólszerző Bárány lement, helyére a friss igazolás, Silue érkezett a vendégeknél.

74'

Vera jobbról, az alapvonalról lőtte középre a labdát, de ott nem volt érkező...

73'

A Loki 3–5–8-as mérleggel 9. lett a vendégtabellán, és feltűnő, hogy az előző három idegenbeli bajnokiját – a DVTK, az FTC és a Puskás Akadémia vendégeként – elbukta, ráadásul mindegyiken legalább négy gólt kapott (sőt, kétszer ötöt).

71'
CSERE

Vajda helyére Szécsi érkezik a Lokiba.

68'

Nagy ETO-helyzet maradt ki! Megyeri a 16-oson kívülre futott ki a kapujából, ám a győriek megszerezték a labdát, Skvarka 25 méterről az üres kapura ívelt, a gólvonalon helyezkedő Lagator azonban felugorva kifejelte a labdát.

68'

A győriek a 2023–2024-es évadban az NB II-ben úgy lettek másodikok a hazai táblázaton, hogy a Vasast csak több győzelemmel előzték meg. Otthon 12-szer nyertek, 2-szer ikszeltek és 3-szor kaptak ki (a Nyíregyházától, a Honvédtól és a Szegedtől, rendre 1–0-ra).

67'

Mivel a Debreceni VSC első fordulóra kisorsolt FTC elleni bajnokiját elhalasztották, így ez lesz az első tétre menő találkozója ebben az idényben. Tavasszal az utolsó 5 fordulóban 2-szer nyertek 3-szor pedig vesztettek a piros-fehérek.

65'

Diarra jobb külsővel küldte kapura  a labdát, Megyeri ezt is megfogta.

64'
CSERE

Antont Bánáti Kevin váltotta a győrieknél.

64'
CSERE

Gavrics le, Diarra be az ETO-nál

60'
GÓL

GÓÓÓL! Bárány fejesével már 2–0-ra vezet a Loki! Dzsudzsák balról mesterien ívelt középre, Bárány pedig a védőjét megelőzve 6 méterről, középről a kapu bal alsó sarkába bólintotta a labdát.

58'

Domingues szögletét Lagator 6 méterről fölé fejelte.

55'
GÓL

Kapushibából vezet a Loki! Barány passzolt Domingueshez, aki észrevette, hogy Ruisz a beadásra mozdul, és balról, mintegy öt méterre az alapvonaltól ballal a hosszú fölső sarokba csavarta a labdát. 0–1

54'

Lagator lövését a léc alól piszkálta ki Megyeri.

54'

Ferenczi középre nyesését, Bitri elcsúszva szögletre rúgta.

51'

Az ETO-nak a másik újonc Nyíregyháza elleni mezőkövesdi 1–2-vel indult az idény, Borbély Balázzsal a kispadon 5 győzelem után ez volt a Rába-partiak első veresége.

51'

VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK, EDDIG NINCS GÓL.

49'
Fotó: Kovács Péter

47'
Sárga lap

Lagator kapta a meccs első sárgáját, mert elkaszálta Gavricsot.

46'
CSERE

A megsérült Krivokapics helyére Farkas Balázs érkezett a győrieknél.

46'
Második félidő

ELINDULT A MÁSODIK JÁTÉKRÉSZ.

45+5'

Az ETO eddig csak egyszer szabálytalankodott, miközben a Loki már hatszor is.

45+4'

Valamennyi tétmérkőzést figyelembe véve így az ETO négyes vereségsorozatban van a DVSC-vel szemben. A legutóbbi győri diadal közel nyolc éve, 2016 szeptemberében NB III-as csapatként szintén egy MK-meccsen, Magasföldi József góljával jött össze (1–0). A Lokiban azon a meccsen a maiak közül egyedül Ferenczi János játszott.

45+2'

Csontos szögletét Bitri az ötösön fejjel rosszul találta el, kirúgás.

45'

Hat perc lesz a ráadás.

45'

Krivokapics 11 méteres, lapos lövését hárította vetődve Magyeri.

44'

Megint Vajda cselezte be magát az alapvonalig, a centerezését Bitri kivágta.

44'

A sors 2023-ban a Magyar Kupában kétszer is összehozta őket, és bár az alacsonyabb osztályú győriek játszottak otthon, mindkétszer a Loki győzött: előbb hosszabbításban 2–1-re, majd a rendes játékidőben ugyancsak Bárány találatával 1–0-ra.

39'

Siker! Nincs már lyuk a hálón, folytatódhat a játék!

(Fotó: Kovács Péter)

38'

Létrás szerelő érkezik futva a pályára, hogy ragtapasszal és kötegelővel rögzítse a hálót a kapuvashoz.

38'

Ritka pillanat, a hálót kell szerelni, mert a debreceni kapu bal felső sarkánál kijött a helyéről és így egy lyuk keletkezett...

36'

Megyerit kellett ápolni, bár lehet, hogy ebben volt egy kis időhúzó taktika is.

35'

Csontos 17 méterről, ballal szúrta rá a labdát, Megyeri a levegőben úszva ezt is kiütötte.

34'

Skvarka beadása a közbevetődő Lagatorról pattant szögletre, amiből Vera 18 méterről célozta meg a kaput, Megyeri bravúrral ütötte a léc fölé.

32'

Vajda jobbról, az alapvonaltól lőtte középre a labdát, de üggyel-bajjak mentettek a hazai védők.

32'

A 2020–2021-es idényben az NB II-ben is találkoztak, akkor a Nagyerdőben 3–0-ra, majd az ETO Parkban 4–2-re nyertek a debreceniek, akiktől Bárány Donát mind a kétszer betalált.

31'

A győri csapat pályaválasztása mellett a legfelső osztályban 20 hazai győzelem, 12 döntetlen és 9 DVSC-siker született.

30'

Ruisz Gyurákovics sérülése miatt került be a hazaiak kapujába.

29'

Megint kifutva, ezúttal fejjel mentett taccsra Ruisz.

28'

Domingues középre ívelését magabiztosan húzta le Ruisz.

26'

Krivokapics bokája szorul ápolásra, egyúttal ivószünetet is tartanak.

22'

Bumba bal oldali centerezését Krivokapics perdítette lapura, Megyeri elvetődve fogta a labdát.

20'

Bárány lekészített, Ferenczi 18 méterről mellé lőtt.

18'

Gavrics ugrott ki a leshatáron, Megyeri kifutott és kiszorította, így visszagurított, de Bumba lövésébe Ferenczi belelépett.

18'

A hazai klub tájékoztatása szerint 5000 jegy kelt el a mérkőzésre.

16'

Sztojkovics passzából Ojediran 22 méterről jócskán fölé tüzelt.

12'

Az ETO NB I-es találkozón legutóbb 2013 szeptemberében, hazai pályán tudta legyőzni a Lokit (3–0), azóta 1 döntetlen és 2 győri vereség következett. A legutóbbi élvonalbeli bajnokijukon, 2015. május 31-én a házigazda Loki 5–0-ra ütötte ki a zöld-fehéreket.

11'

Anton adta el a labdát, támadhatott a Loki, végül Bitri taccsra tisztázott.

10'

Bárány beadását fejelték ki Szűcs elől a hazai védők.

8'

Ruisz a 16-oson kívülre kifutva akadályozott meg egy vendégtámadást.

5'

Csontos emelt balról át jobb oldalra, de ott Vera nem tudta jól eltalálni a labdát.

3'

Ferenczi átívelése hosszú lett, kirúgás.

3'

Nyolcvankettedszer csapnak össze az élvonalban, az örökmérleg egált mutat: mindkét gárda 28-szor győzött, a döntetlenek száma 25. A gólkülönbségben is mindössze egy az eltérés: 116–115 a győriek javára, a meccsenkénti gólátlag magas, 2.9.

2'

A győrieknél három, a vendégeknél hat magyar játékos került be a kezdőbe.

1'

Az ETO tiszta zöldben, a Loki tiszta fehérben játszik.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés.

Köszöntjük kedves olvasóinkat az ETO FC Győr-Debreceni VSC NB I-es mérkőzés online közvetítésében.