Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+4'
90+3'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek! A Ferencváros 2–0-s vereséget szenvedett a Midtjylland vendégeként, így nehéz helyzetből várhatja a jövő keddi hazai visszavágót.

90'

3 perc a ráadás.

87'
CSERE

És Osorio helyett Römer állt be.

87'
CSERE

Simsirt váltotta Askildsen.

83'
Sárga lap

Rommens sárgult be egy szögletrúgás előtt.

82'

Sörensen lőtt 18 méterről, Dibusz a léc alól tolta ki a labdát.

78'
CSERE

Buksa helyén Brynhildsen.

76'
CSERE

Kehinde helyén Civic az FTC-ben.

75'

Simsir szabadrúgása 17 méterről a sorfalon megpattanva vágódott a kapu fölé.

74'
Sárga lap

Abu Fani rúgta meg Franculinót a tizenhatos előterében.

70'
CSERE

Juninhót váltotta Gabriel a hazaiaknál.

69'
GÓL

GÓL! Franculino kapott remek kiugratást Simsirtől, s ziccerben léphetett ki, majd 10 méterről Dibusz mellett a kapu jobb oldalába lőtt! 2–0

66'

Sajnos eléggé akadozik a Ferencváros játéka, most nem lóg FTC-gól a levegőben...

62'

Abu Fani lőtt a bal felső sarok fölé két méterrel.

60'

Jobb oldali szöglet után Buksa 7 méterről fejelt fél méterrel a léc fölé.

59'
Kaput eltaláló lövés

KAPUFA! Franculino tekert 17 méterről kapura, és a labda a jobb kapufáról kifelé pattant!

55'
CSERE

És Pesicset váltotta Ben Romdan.

55'
CSERE

Maiga helyett jött Abu Fani.

55'
CSERE

Hármas vendégcsere: Gustavo helyén Knoester.

47'

Juninho lőtt jócskán fölé 14 méterről.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

46'
CSERE

Castillo helyett Franculino érkezett a hazaiaknál a szünetben.

45+5'
Szünet

Vége az első félidőnek! 1–0-ra vezet a Midtjylland egy félidő után.

45+4'
Kihagyott 11-es

NINCS BENT! Simsir állt oda a labda mögé, de iszonyatosan gyengén lőtte, szinte középre, és Dibusz kiütötte!

45+3'
Veszélyes szabadrúgás

TIZENEGYES! A játékvezető megadta a büntetőt!

45+1'
VAR

Ajjaj! Ramírez kezét találta el a labda a tizenhatoson belül Andersson lövése után! A játékvezető kijött megnézni az esetet!

45'

2 perc a ráadás.

45'

Traoré lódult meg a jobb oldalon, középre tett, Diaón megpattant a labda, így Pesics csak bele tudta tenni a lábát, de a labda a bal kapufa mellé ment!

44'

A szabadrúgást Simsir tekerte a jobb felső sarok mellé 23 méterről!

42'
Sárga lap

Cissé rúgta meg Osoriót, teljesen jogos a sárga.

42'

Traoré lőtt fölé 14 méterről.

41'

Maiga passzolt középre, Cissé lőhetett 11 méterről, de blokkolták a védők.

40'

Továbbra is az FTC-nél van többet a labda, bár a dánok olykor letámadással próbálkoznak, de a Fradi ki tudja hozni a labdát, viszont a helyzetek hiányoznak.

31'

Egy jobb oldali beadás után Castillo fejelt 15 méterről a kapu jobb oldala felé, Dibusz könnyedén védte.

29'

Traoré ívelt középre jobbról, Pesics felett átszállt a labda, így Zachariassen fejelhetett 6 méterről, de nem ment szélre, így Ólafsson kiütötte!

27'

Simsir tekert középre egy kis szöglet után, senki sem ért hozzá középen, Dibusz kiütötte a labdát, amit Juninho fejelhetett el, de épp a magyar kapus kezébe bólintotta!

26'

Buksa tüzelt 25 méterről, Dibusz a léc alól tolta ki a labdát!

22'

Rommels tekert remekül középre jobbról, Pesics viszont 5 méterről fölé fejelt!

21'

Kehinde lövését védte a kapus Makreczkis kiugratása után, de les, így nincs jelentősége, hogy kimaradt a helyzet.

20'

Traoré tolta befelé a labdát, majd 16 méterről a kapus kezébe lőtt.

18'
Sárga lap

Gustavo reklamált az eset kapcsán, amiért sárgát kapott.

17'
GÓL

GÓL! Vezet a Midtjylland! Gustavo vesztett labdát a saját tizenhatosán belül, Buksához került a játékszer, és Dibusz ugyan próbált menteni, de végül a dánok játékosa a kapuba tudta lőni a labdát! 1–0

15'

Kevés az izgalom, eddig a Fradinál van többet a labda – 57 százalékban.

9'

Ramírez lőtt jó 25 méterről jócskán mellé.

3'

Rommens szöglete után Gustavo fejelt kevéssel mellé, de Juninhón megpattant a labda, így szöglet jött, ami viszont nem okozott veszélyt.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés, a labdát az FTC indította útjára! A hazaiak fehér, a vendégek sötétzöld szerelésben játszanak.

Az FTC visszavághat a 2017–18-as idényben történt Európa-liga-búcsúért. Akkor a selejtező 2. fordulójában az első, budapesti találkozón 4–2-re nyert a Midtjylland, majd idegenben 3–1-re kapott ki a Ferencváros, így összesítésben 7–3-mal jutottak tovább a dánok.

Pascal Jansen és Philippe Rommens mérkőzés előtti gondolatait ide és ide kattintva lehet elolvasni.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Midtjylland–Ferencváros Bajnokok Ligája-selejtezőmérkőzés! A találkozót a Duna közvetíti.