1
Puskás Akadémia FC

93'
VÉGE

VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! A Puskás Akadémia idegenben legyőzte az Araratot és nagy lépést tett a továbbjutás felé a Konferencialigában.

91'

PÉCSI MUTAT BE EGY NAGY BRAVÚRT A VÉGÉN! A kapus a Puskás Akadémia legjobbja a meccsen.

89'
GÓL

VEZET A PUSKÁS AKADÉMIA! A csereként beállt Levi teljesen üresen kapta meg a labdát a bal szélen, felnézett, okosan középre passzolt, a teljesen üresen érkező Soisalo pedig az üres kapuba passzolta a labdát. 0–1

88'
CSERE

És a Puskás Akadémia is változtat: a sokat küzdő, de igen sok hibával játszó Colleyt Puljic váltja.

87'
CSERE

Ocansey helyett Gbomadu érkezik az Araratnál az utolsó percekre.

85'

Duarte beállításával megélénkült az örmény csapat játéka. Látva a meccs összképét, pozitív fejlemény lenne, ha sikerülne kihúzni gól nélküli döntetlennel a meccset.

81'
Sárga lap

Ottewill is kap egy sárgát a Puskás Akadémiánál.

78'
CSERE

Cserél a Puskás Akadémia: Levi érkezik Nissilä helyett a hajrára.

76'
Sárga lap

Duarte alighogy beállt, máris besárgul reklamálás miatt.

74'

Yenne egy beadás után megelőzte a védőjét, megfejelte a labdát, ám nem találta el a kaput.

74'
CSERE

Harutjunjant pedig Rodríguez váltja.

73'
CSERE

Csere az örményeknél, Duarte érkezik Szerobjan helyett.

70'

Továbbra is meglehetősen alacsony színvonalú az összecsapás. Nem nagyon lehet felfedezni lényegi különbséget a felek között...

67'

Yenne lapos, nem túl erős lövése csak centikkel kerülte el a Puskás Akadémia kapuját.

64'
CSERE

Cserél Puskás Akadémia is, Szolnoki helyett Favorovot küldi be Hornyák Zsolt.

63'

A MECCS EDDIGI LEGNAGYOBB HELYZETE MARADT KI! Plsek a rövid sarkot vette célba, Kucser azonban leért és bravúrral hárította a lövést.

55'
CSERE

Cserélnek az örmények, Ambarcumjan érkezik Tera helyett.

53'

Kucsernek egy kicsit röviden gurították haza a labdát, az örmények kapusa azonban résen volt, és még épp időben felszabadított.

51'

Haratjunjan unta meg a sok adogatást, távolról lőtt, de csak az oldalhálót találta el.

46'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

45+2'

Véget ért az első félidőben. Mezőnyben inkább a Puskás Akadémia irányít, a nagyobb helyzetek azonban az Ararat előtt adódtak.

45+1'

Egy perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.

45+1'

Soisalo ívelte be a labdát, amelyet kapásból lőtt meg a felfutó Nagy Zsolt, ám nem találta el a kaput.

41'

Colley kapott egy hosszú indítást, egy örmény védő szorításában betört a tizenhatoson belülre, majd elesett. A játékvezető nem fújt semmit.

39'

Zavartalanul törhetett be a tizenhatoson belülre az örmény játékos, meg is lőtte a labdát, Pécsi azonban megint a helyén volt, és magabiztosan megfogta a középre tartó lövést.

36'

Yenne esett el a tizenhatoson belül, de semmit nem fújt a játékvezető.

33'

Tera elsőre elvesztette, majd becsúszva visszaszerezte a labdát, 17 méterről lőtt, de nem találta el a kaput.

29'

A Puskás Akadémia legaktívabb játékosa, Colley próbálkozott egy távoli lövéssel, de az Ararat kapusa könnyedén magához ölelte a labdát.

27'
Sárga lap

Yenne nem hagyta elvégezni a szabadrúgást, ezért sárga lapot kap.

27'

„Together we can” – olvasható egy hatalmas molinón a jereváni stadionban. A helyszíne egyébként erős szél nehezíti a csapatok dolgát.

25'

NAGY ÖRMÉNY LEHETŐSÉG! Szerobjan kapta meg a labdát a tizenhatoson belül, és kissé kiszorított helyzetből vette célba a kaput, Pécsi azonban szép vetődéssel kiütötte az erősen meglőtt labdát.

19'

Maceiras jobb külsővel ívelte be a labdát, Colly megverekedett védőjével, majd nem sokkal a kapu mellé bólintott.

17'

AZ ELSŐ KOMOLYABB HELYZET! A Yennével szemben elkövetett szabadrúgást kapura rúgták az örmények, a labda kellemetlenül pattogott, de Pécsi figyelt és leért a jobb sarokra.

15'
Sárga lap

Szolnoki húzta vissza Yennét, a játékvezető pedig máris felmutatja a sárga lapot a Puskás Akadémia játékosának.

12'

Colleyt keresték egy hosszú indítással, a Puskás Akadémia támadója azonban szabálytalankodott védőjével szemben, így az Ararat jöhet szabadrúgással a tizenhatos vonaláról.

7'

Colley maradt lent a földön, a játékvezető azonban nem ítélt semmit. Hátul adogat az Ararat ezekben a percekben.

6'

Mezőnyjáték folyik a pályán, egyik csapat sem igazán akar egyelőre kezdeményezni.

2'

Nagy Zsolt előtt adódott a Puskás Akadémia első helyzete a meccsen, a magyar játékos azonban nem találta el jól a labdát.

Meccs indítása

Elkezdődött a találkozó. Kékben játszik a Puskás Akadémia, fehérben az Ararat.

Jerevánban hamarosan kezdődik a Puskás Akadémia Konferencialiga-meccse, az ellenfél az örmény Ararat lesz. Tartsanak velünk!

A Duna élő közvetítését ide kattintva nézheti.