90+5'
VÉGE

Vége a meccsnek, a hazai szurkolók csalódottak, döntetlen a vége. 0–0

90+5'

Óriási helyzet maradt ki! Maiga bal oldali beadása után Kady 5 méterről fejelt a jobb felső felé, de Manojlovics óriási bravúrral védett.

90+2'
Sárga lap

Misidjan érezte úgy, hogy bántották, a bíró nem fújt, ő reklamált, sárgát kapott érte.

90+1

Misidjan 23 méteres lövése ment el a léc fölött.

90'

5 perc a hosszabbítás.

90'

Kady bal oldali szögletét könnyen kifejelték a védők.

89'

Passzolgat az FTC a vendégek térfelén, de helyzetet nem sikerül kialakítani, mert egyelőre jól védekeznek a bosnyákok.

84'

Pesics próbált meg visszagurítani Traoré passza után  12 méterre a kaputól, de elég ügyetlenül... Nem is lett belőle helyzet.

83'

Sok helyzettel nem kényezteti el a nézőket a Ferencváros, de még van egy kis idő.

82'
CSERE

Zachariassen helyett Kady jött a Ferencvárosba.

81'

Makreckis beadásából Pesics vérszegény fejese hullott Manojlovics kezébe.

78'
CSERE

Kulasin helyett Hrelja.

78
CSERE

Lukic helyett Hasukic a pályán.

76'
Sárga lap

Kvrzic is felrúgta Misidjant, ő is kapott egy sárgát.

75'

Ahogy múlik az idő, úgy igyekszik egyre jobban húzni a vendégcsapat. Kedvező nekik az állás, tehetik.

74'
CSERE

Vendégcsere: Skorup helyén Pihler.

73'
Sárga lap

Grahovac kapott sárgát, mert lerántotta Misidjant.

69'
CSERE

Fradi-csere: Ramírez helyett Civic a pályán.

66'

Kimaradt! Zachariassen vette át a labdát a tizenhatoson belül mellel, majd mielőtt leesett volna, a jobb alsó irányába lőtt, centiméterekkel mellé.

64'

Kezd elégedetlenkedni a ferencvárosi publikum, mert üresen lódulhatott volna meg a bal oldalon Misidjan, csakhogy Rommens rosszul passzolt...

62'
CSERE

Szrecskovics helyett Cavic a vendégeknél.

61'

Traoré lövése felperdült egy védő lábáról, így Manojlovics könnyen fogta a labdát.

60'
CSERE

Abu Fani helyett Maiga folytatja.

59'
CSERE

Ben Romdan helyett az új szerzemény, Virgil Misidjan.

59'
CSERE

Hármat cserélt a Ferencváros, Varga Barnabás helyett jött Pesics.

58'
(Fotó: Török Attila)

57'

Abu Fani 19 méteres lövése ment el jócskán a jobb kapufa mellett.

51'

Beszorult a Borac, Ben Romdan 17 méteres lövése vette célba a bal alsót, de mivel nem volt túl erős, Manojlovics oldalra ütötte a labdát.

50'

Nagyjából öt perc telt el a második félidőből, de hiába támad le az FTC, egyelőre helyzet nem alakult ki.

45+2'
Szünet

Vége az első félidőnek, egyelőre nincs gól. 0–0

45+1'

Abu Fani jó passzát Varga vette át, majd 11 méterről, balról a jobb alsót vette célba, Manojlovics viszont szögletre hárított.

45'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

44'

Savic iramodott meg középen, a védők üldözték, el is lőtte vagy 24 méterről, Dibusz vetődve ütötte oldalra a labdát.

44'

Kvrzic a jobb oldalon, az alapvonal közeléből, egészen éles szögből lőtt, Dibusz könnyedén fogta a labdát.

42'

Ben Romdan remek passza szinte megrészegítette Ramírezt, aki 14 méterről, a tizenhatos bal sarka közeléből lőtt, éppen bele a közelben álló védőbe.

36'

Keresi a rést a Ferencváros a bosnyákok védelmén, de egyelőre nem nagyon találja...

33'

Rommens jobb oldali beadását Varga Barnabás fejelte el 12 méterről a kapu mellé.

32'

32'

13 167 néző figyeli a helyszínen az eseményeket.

30'

Traoré ment el a jobb oldalon, majd középre húzott, és 21 méterről vagy egy méterrel lőtt a jobb felső fölé.

28'

Ben Romdan indult meg előre ígéretesen de látszott rajta, hogy el fogja lőni, nem akar passzolni. A lövés igen halványra sikerült.

26'

Ferencvárosi lehetőség! Újabb szögletet rúghatott a Ferencváros, ezúttal a jobb oldalról. Kis szöglet után Abu Fani ívelt a túloldalra, ahol érkezett Knoester, 6 méterről fejelt, a kapus nagy bravúrral védett.

23'
Sárga lap

Carolina rúgta meg Traorét, sárga lapot kapott érte.

21'

A szöglet ezúttal beívelés volt, mentett a védelem.

20'

Cissé ívelt magasan a Borac tizenhatosán belülre, Ben Romdan nem találta el a labdát, de egy szögletre így is jó volt.

16'

Vukcsevics vállalkozott lövésre vagy 32 méterről. Nem volt rossz a próbálkozás, de veszélyt nem okozott.

14'

Bal oldali bedobás után Lukic vette mellre, majd éles szögből, ballal ellőtte, csakhogy jócskán a kapu fölé.

10'

Zachariassen harcolt ki szögletet a bal oldalról. Kis szöglet után Rommens adott középre, de kifejelték a vendégek védői.

8'

Carolina nagyon távoli lövése volt nagyon gyenge, jöhetett a kirúgás.

7'

Zachariassen passzolt látszólag jó ütemben Ben Romdanhoz, aki nem tudta átemelni a labdát a kapuson 9 méterről. Ha bemegy, akkor sem ért volna, mert lesen állt a tunéziai.

6'

Kis szöglettel próbálkoztak a bosnyákok, de gyenge volt a megoldás.

5'

Vukcsevics indult meg a bal oldalon, úgy tűnt, elveszti a labdát, amelybe még beleért Makreckis, így lett szöglet.