Végeredmény
5
Paksi FC

90+4'

VÉGE! Hatalmas pofonba szaladt bele hazai pályán a Debrecen, a Paks 5–0-ra nyert a Nagyerdei Stadionban. Köszönjük a figyelmüket!

90'

A második félidő végén is négy perc a ráadás.

88'
CSERE

Gyurkits Gergő is szerephez jut a paksiaknál. Papp Kristóf számára ér véget a mérkőzés.

87'
Sárga lap

Kinyik keresztezett szabálytalanul Domingues előtt, sárga lap.

85'
Sárga lap

Győrfi Milán kapott sárga lapot.

77'
77'
CSERE

Windecker helyére Horváth Kevin áll be.

77'
CSERE

Csere a paksiaknál: Silye Erik helyére Győrfi Milán érkezik.

77'
11-es

Ötvös Bence állt a labda mögé és nagy erővel a jobb alsó sarokba lőtt. 0–5!

75'
Piros lap

Böde lövését előbb Megyeri hárította nagy bravúrral, majd a paksi támadó újabb próbálkozását Kocsis Gergő kézzel blokkolta a gólvonalon. 11-es és piros lap!

72'

Dzsudzsák középre tartó, ballal eleresztett lövését Kovácsik védte nagy bravúrral.

71'

Varga Roland 23 méteres lövése megpattant egy védő lábán, majd Megyerinek kellett nagyot védenie a jobb alsó saroknál.

66'
CSERE

Mezei Szabolcsot Varga Roland váltotta.

66'
CSERE

Cserélt a Paks is: Tóth Barna helyére Böde Dániel érkezett.

66'
CSERE

Újabb hazai csere, Szűcs helyén Kocsis Dominik.

65'
65'

Mezei jobb oldali szöglete után Kocsis fejelte a magasba a labdát, majd Vécsei fejelt a kapu irányába, az ötösön belül helyezkedő Papp Kristóf 4 méterről csúsztatott a kapuba. 0–4!

65'
GÓL

OTT A NEGYEDIK PAKSI GÓL!

64'

Domingues passza után Szűcs 12 méterről lőtt csúnyán a kapu mellé.

61'

Domingues határozott volt Ötvössel szemben, az ötös sarkától kapura lőtt, Kovácsik védett.

58'

Dzsudzsák balról beívelt szöglete után Pellumbi elé került a labda, az albán kapura is fordult, de 7 méteres lövése Silye lábában akadt el a kapu torkában.

57'

Ezzel végleg eldőlhetett volna...de Papp 11 méteres lövését nagy bravúrral védte Megyeri.

53'
Sárga lap

Silye állított meg egy debreceni kontrát sárga lapért cserébe.

53'

Jobban kezdte a félidőt a Debrecen, de megint paksi helyzetet láthattunk. Vécsei 16 méteres lövését Megyeri tolta oldalra.

46'
CSERE

Szuhodovszki helyére Sztojkovics érkezett.

46'
CSERE

Dreskovicsot Pellumbi váltotta.

46'
CSERE

Szécsi helyére Kocsis állt be.

46'
CSERE

Az biztos, hogy beállt Silue helyére Bárány Donát.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés. A szünetben négyet cserélt a Debrecen.

45+4'
Szünet

Véget ért az első félidő. Füttykoncert hallatszik a lelátóról, nem meglepő módon...A Paks 3–0-ra vezet a szünetben.

45'

Négy perc hosszabbítás következik.

42'
Fotó: Czinege Melinda

41'
41'

Tóth Barna tartotta meg jól a labdát a 16-oson belül, majd Mezeihez passzolt, aki 22 méterről, ballal nagy gólt lőtt a bal alsó sarokba. 0–3!

41'
GÓL

GÓÓÓL! HATALMAS BAJBAN A DEBRECEN!

40'
Sárga lap

Mezei buktatta hátulról a villámgyors Dominguest, sárga lap.

39'

Mezei szabadrúgásból ívelt a debreceni kapu elé, Tóth Barna 11 méterről fejelt, Megyeri a léc alól tolta a kapu fölé a labdát.

38'

38'
Sárga lap

Domingues lépett oda keményen Osváthnak, sárga lap.

32'
32'

Tóth Barna indult meg a debreceni kapu felé, Szűcs hátulról, Batik elölről sem tudta szerelni. A paksi támadó betört a 16-oson belülre és 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0–2!

32'
GÓL

MÁR KETTŐVEL VEZET A PAKS!

26'

Bal oldali paksi szöglet után Osváth elé került a labda, aki jobbal nagy lövést eresztett meg 14 méterről, a labda a jobb kapufát súrolva hagyta el a játékteret.

25'

Továbbra is a Paks támad többet a mérkőzésen...kérdés meddig tarthat így Máté Csaba debreceni karrierje?

12'

Újra bekerült a labda a debreceni 16-oson belülre. A 11-es pont magasságában Tóth Barna harcolt ki magának lövőhelyzetet, de a labda hiába jutott már túl Megyerin, végül a hazai kapus védeni tudott.

9'
9'

Osváth beadása megpattant egy debreceni háton, az ötös vonalától Windecker fejelte vissza a labdát Vécseihez, aki 11 méterről, ballal lőtt a bal alsó sarokba. 0–1!

9'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZET A PAKS!

3'

A Debrecen piros-fehérben játszik.

1'
Meccs indítása

A tiszta zöldben játszó paksiak indították útjára a labdát.

Dzsudzsák Balázst köszöntötték a kezdés előtt 150. NB I-es bajnokija alkalmából. Kocsis Dominik is elismerésben részesült, ő túl van már az 50. NB I-es bajnokiján.

Köszöntjük Önöket! Hamarosan kezdődik a DVSC–Paks összecsapás, azaz az NB I 10. fordulójának nyitómérkőzése. Tartsanak velünk!