A győzedelmes kirándulás

Á. L.Á. L.
Vágólapra másolva!
2002.09.07. 21:17
Címkék
FK Vojvodina–Debreceni VSC 0–3 (0–2)
Újvidék, 1000 nézô. V: Sztepanovics
DVSC: Tomic – Balog Zs., Flavio Pim, Szekeres, Hanák – Dombi (Kerekes), Habi (Tôzsér), Vincze G., Sketiani – Kiss Z., Bajzát (Andorka)
G: Habi, Dombi, Kiss Z.
FK Vojvodina–Debreceni VSC 0–3 (0–2)
Újvidék, 1000 nézô. V: Sztepanovics
DVSC: Tomic – Balog Zs., Flavio Pim, Szekeres, Hanák – Dombi (Kerekes), Habi (Tôzsér), Vincze G., Sketiani – Kiss Z., Bajzát (Andorka)
G: Habi, Dombi, Kiss Z.
Felhőtlenre sikeredett a DVSC újvidéki vendégjátéka. Szentes Lázár vezetőedző futballistái egységes játékkal kerekedtek a vendéglátó FK Vojvodina együttese fölé. A több kulcsemberét ilyen-olyan okokból nélkülöző Lokiban hosszú idő után először lépett kezdőként a pályára az olimpiai válogatott Bajzát Péter, s szintén egyfajta unikumot jelentett, hogy támadósori társa az a Kiss Zoltán volt, aki az idei szezonban eddig leginkább jobbhátvédként, legfeljebb jobb oldali középpályásként tevékenykedett.
"Szemmel láthatóan meglepődött az ellenfél, hogy magyar együttes képes ilyen stílusban játszani – ecsetelte a történteket a mérkőzést követően Szentes Lázár. – Hogy mire gondolok? Nos, egyfajta jugoszláv mentalitással láttunk neki a találkozónak, azaz bátran és agresszíven letámadtuk a Vojvodinát, a megszerzett labdákkal pedig azonnal támadásépítésbe kezdtünk. Az első félidei két gólunk is e taktika eredménye volt. A második játékrészre egy felpaprikázott Vojvodina jött ki, túl agresszívak voltak, és ennek kiállítás lett a vége. Miután tíztagúra fogyatkoztak a vendéglátóink, rúgtunk még egy gólt. Jó meccs volt, hasznos a jövő pénteki, Zalaegerszeg elleni rangadó előtt, ám a kihagyott helyzetek miatt némiképp bosszús vagyok. Igaz, az viszont örömmel tölt el, hogy ezúttal sem kaptunk gólt.”
Az persze kérdés, mitől "vadultak” meg az újvidéki labdarúgók.
Talán Ronald Habi gólja tette be azt a bizonyos kaput, lévén a középpályás nem is olyan régen még a Vojvodina sikeréért küzdött.
Legfrissebb hírek

A holland ikon szerint Declan Rice-nak hihetetlenül könnyű dolga volt a két szabadrúgásnál

Bajnokok Ligája
4 perce

Bondár sikerével rájátszásban a magyarok a Billie Jean King-kupában

Tenisz
32 perce

Fellélegezhet a Barca, a jogerős ítéletig pálya léphet Dani Olmo és Pau Víctor

Spanyol labdarúgás
40 perce

Virgil van Dijk és Mohamed Szalah is hosszabbít a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
42 perce

Idén is megrendezik a Football Forum Hungaryt

Minden más foci
45 perce

Női hoki-vb: Svédország–Magyarország

Jégkorong
50 perce

Lemondott posztjáról az FIA eddigi elnökhelyettese

Egyéb autó-motor
54 perce

MotoGP: a hétvégi Katari Nagydíjon visszatér a címvédő Jorge Martín

Egyéb autó-motor
1 órája
Ezek is érdekelhetik