Lengyelország: Lovrencsics pazar gólja pontot ért - videó

2013.10.27. 20:32
Lovrencsics Gergő fontos gólt szerzett a Legia ellen
Döntetlennel zárult a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának rangadója: a Lech Poznan odahaza 1–1-re végzett a Legia Warszawával. A házigazdánál Lovrencsics Gergő kezdő volt, góljával az 50. percben egyenlített a poznani gárda.

Lovrencsics kezdőként lépett pályára az éllovas Legia Warszawa elleni rangadón. Az első félidő a helyi beszámolók szerint felejthetőre sikerült, gól sem született. A fordulás után felpörögtek a csapatok, a varsóiak a 47. percben megszerezték a vezetést Tomasz Jodlowiec révén.

Nem sokáig örülhettek a fővárosiak, három minutummal később jött az egyenlítés: Barry Douglas továbbított egy hosszú indítást Lovrencsicsnek, a magyar válogatott szélső becsapta Jakuba Rzezniczakát a bal oldalon és 11 méterről a kapu bal oldalába zúdított. (1–1)

A magyar válogatott szélső sorozatban második bajnokiján talált be.

LOVRENCSICS GÓLJA

LENGYEL EKSTRAKLASA
13. FORDULÓ

Slask Wroclaw–Zawisza 1–2
Lech Poznan–Legia Warszawa 1–1
Az élcsoport: 1. Legia 28 pont (31–14), 2. Górnik Zabrze 28 (26–15), 3. Wisla Kraków 24 pont