Ligue 1: két piros, öt gól és bombameglepetés zárásként

2015.09.27. 22:55
Hatalmas meglepetésre 4–1-re legyőzte a Nice a jóval esélyesebb, a tabella második helyén álló Saint-Étienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójának utolsó meccsén.

A Saint-Étienne hét forduló alatt csupán egyszer szenvedett vereséget, így szinte mindenki győzelmet várt a zöld-fehérek Nice elleni hazai meccsén.

Kivéve a vendégek.

A Nice meglepetésre az első félidő végére már 3–1-re vezetett – többek közt Hatem Ben Arfa remeklésének és duplájának köszönhetően.

A fordulás után sem unatkozhattak a Geoffroy-Guichard Stadionba kilátogatók, ugyanis amellett, hogy a Nice bevágta negyedik gólját is, a vendégeknek kétszer is felmutatta a piros lapot a játékvezető, ráadásul a zöld-fehérek tizenegyest is hibáztak.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
8. FORDULÓ
Saint-Étienne–Nice 1–4 (Perrin 19., ill. Koziello 5., Ben Arfa 39., 45., Michael 53.)

KORÁBBAN
Guingamp–Monaco 3–3 (Privat 30., Benezet 65.,89. ill. B. Silva 15., Raggi 45., Dirar 71.)
Montpellier–Lorient 2–1 (Bensebaini 6., Martin 58., ill.Abdullah 48.)

Marseille–Angers 1–2 (Batshuayi 78. – 11-esből, ill. Mangani 38. – 11-esből, Thomas 70.)