MLS: Stieberék hazai pályán kaptak ki, továbbra is sereghajtók

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.07.26. 08:14
A D. C. United Stieber Zoltánnal a soraiban 1–0-ra kikapott a New York Red Bullstól az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján.

Az összecsapás egyetlen találata már a második percben megszületett Bradley Wright-Phillips révén – ez volt a támadó 100. gólja az MLS-ben, amit Wright-Phillips méltó módon ünnepelt meg, s a 99-es számú mezét lecserélte egy 100-asra.

Wright-Phillips egyébként ezzel rekordot döntött, az MLS történetében ő érte leggyorsabban az említett határt.


A hazai D. C. Unitedben kezdő volt Stieber Zoltán, őt edzője a 67. percben cserélte le, míg Wayne Rooney az 57. percben állt be, ám segíteni ő sem tudott a csapatán. Stieberék a Keleti konferencia utolsó helyén állnak jelenleg.

A „nap kapufája” Clint Dempseyé, aki mintegy negyven méterről az üres kapura lőtt, néhány centit azonban tévedett.


MLS
D. C. United–New York Red Bulls 0–1
Houston Dynamo–Philadelphia Union 1–3
San Jose Earthquakes–Seattle Sounders 0–1

Legfrissebb hírek

Heti légiósprogram: Union Berlin–Wolfsburg a Bundesligában

Légiósok
1 órája

Légióskörkép: szép magyar gólok Amerikában, Tanyi-tripla Szlovéniában

Légiósok
3 órája

Gazdag és Sallói is betalált az MLS-ben, de mindketten vesztesen hagyták el a pályát

Légiósok
Tegnap, 7:25

Nikitscher nem játszott, kikapott a Real Sociedadtól is a Valladolid, Barcelonában ikszelt az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 18:10

Válogatott játékosát adhatja Kerkez Milosért a Liverpool a Bournemouthnak – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.29. 15:08

Tanyi Barnabás három góljával ugrott élre az Aluminij a szlovén másodosztályban

Légiósok
2025.03.28. 19:13

Az ügynököm és az apám dolga, hogy ezt a részét intézzék – Kerkez az átigazolásról

Légiósok
2025.03.28. 15:21

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45
Ezek is érdekelhetik