Felkészülés: német győzelem Csehország felett

2020.11.11. 22:38
Felkészülési mérkőzésen fogadta az utóbbi időben kritikák kereszttüzébe kerülő német labdarúgó-válogatott Csehországot Lipcsében, és teljesen felforgatott összeállításban is egy góllal győzött (1–0).

A meccs részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.A meccs részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Németország–Csehország 1–0 (1–0)
Lipcse,Red Bull Aréna, zárt kapuk mögött.Vezette:Treimanis (lett)
NÉMETORSZÁG:Trapp – Tah, R. Koch, Rüdiger – R. Baku, Max (Schultz, 68.), Gündogan (Dahoud, a szünetben), Neuhaus, Brandt, Hofmann (Amiri, 20.) – Waldschmidt.Szövetségi kapitány:Joachim Löw
CSEHORSZÁG:Pavlenka – Mateju, Brabec, Jemelka, Novák (Soucek, a szünetben) – Holes, Barák (Král, 68.), Kopic (Ondrásek, 78.), Dockal (Darida, 68.), Cerny (Jankto, a szünetben) – Krmencík (Vydra, a szünetben).Szövetségi kapitány:Jaroslav Silhavy
Gólszerző:Waldschmidt (13.)