Labdarúgás: szexuális zaklatással vádolják Dani Alvest

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2023.01.01. 19:32
null
Dani Alves bajba kerülhet a barcelonai buli után (Fotó: AFP)
A barcelonai rendőrség nyomozást indított, miután december 30-án a Sutton szórakozóhelyen egy ott tartózkodó nő riasztotta a biztonsági személyzetet, állítása szerint ugyanis brazil labdarúgó-válogatott és az FC Barcelona korábbi játékosa, Dani Alves szexuálisan zaklatta.

 

A hölgy péntek hajnalban a Sutton éjszakai klubban tartózkodott, amikor arról tett panaszt, hogy a sztárfutballista a fehérneműjébe dugta a kezét. A hírről először az ABC, majd a Marca is beszámolt.

A nőt és a klubban tartózkodó barátait a bejelentést követően a legközelebbi rendőrségre szállították, ahol részletesen is beszámoltak a történtekről.

Dani Alves egyébként már nem volt a Suttonban, amikor a rendőrség odaért. A brazil futballistához közel álló személyek tagadják, hogy bármilyen bűncselekmény történt volna, maga a játékos egyelőre nem nyilatkozott az esettel kapcsolatban.

Legfrissebb hírek

Az Osasuna megóvta a Barcelona elleni bajnoki meccset – hivatalos

Spanyol labdarúgás
15 órája

Meglepetés: felmentették a szexuális erőszak miatt elítélt Dani Alvest

Spanyol labdarúgás
18 órája

A Barcelona három góllal legyőzte az Osasunát

Spanyol labdarúgás
2025.03.27. 22:56

Az éllovas Olympiakosz otthonában nyert a Monaco a férfi kosár Euroligában

Kosárlabda
2025.03.27. 22:45

Hayes-Davis utolsó másodperces triplája döntött – bejutott a férfi kosár Euroliga rájátszásába a Fenerbahce

Kosárlabda
2025.03.25. 23:17

Nyert a címvédő Panathinaikosz a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.03.21. 23:12

Elutasították a fellebbezést, egy hét múlva pótolják az FC Barcelona–Osasuna mérkőzést

Spanyol labdarúgás
2025.03.20. 17:40

A madridi Marca szerint is mindent vihet a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.03.19. 14:43
Ezek is érdekelhetik