Cristiano Ronaldo betalált, de az Al-Naszr simán kikapott a szaúdi Szuperkupa döntőjében – videó

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2024.08.17. 22:00
Cristiano Ronaldo és társai nem örülhettek a meccs végén (Fotó: Getty Images)
A szaúdi labdarúgó Szuperkupa szombati döntőjében Cristiano Ronaldo gólt szerzett, de csapata, az Al-Naszr 4–1-re kikapott az Al-Hilaltól.

Az első félidő végén Cristiano Ronaldo szerencsés mozdulattal szerzett vezetést az Al-Naszrnak, de a második játékrészben bő negyedóra alatt fordított az ellenfél. Az Al-Hilal első három gólját két szerb válogatott játékos, Szergej Milinkovics-Szavics és Alekszandar Mitrovics szerezte, majd a korábban a Barcelonában is megfordult brazil Malcom zárta le a találkozót.

A bajnoki címvédő és kupagyőztes Al-Hilal ötödször nyerte meg a szaúdi Szuperkupát, míg az Al-Naszr a bajnoki és kupaezüstérem után újabb második hellyel gazdagodott.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SZAÚD-ARÁBIA
SZUPERKUPA, DÖNTŐ
Al-Naszr–Al-Hilal 1–4 (C. Ronaldo 44., ill. Sz. Milinkovics-Szavics 55., A. Mitrovics 63., 69., Malcom 72.)