Bundesliga: megvan Ter Stegen utódja a Gladbachnál

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.03.10. 14:46
Megtalálta a nyáron minden bizonnyal távozó Marc-André ter Stegen utódját a német élvonalbeli Borussia Mönchengladbach labdarúgócsapata: Yann Sommer érkezik a következő szezontól a Baseltől – írja hivatalos közleményben a klub.

Ter Stegen korábban bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg jövő nyáron lejáró szerződését a Gladbachnál, és minden bizonnyal klubot vált a nyáron. Egybehangzó sajtóhírek szerint a 21 éves kapus a Barcelonában folytatja (12 millió euróért), ám az ügyletet Víctor Valdésra való tekintettel még nem jelentette be a spanyol klub.

A Borussia Mönchengladbach pedig megtalálta Ter Stegen utódját: Yann Sommer a nyáron érkezik a Baseltől, a 25 éves kapus öt évre ír alá. Sommer csaknem 200 mérkőzésen védte a Basel kapuját, a svájci válogatottban pedig ötször lépett pályára. Átigazolási díját nem hozták nyilvánosságra, piaci értéke nyolcmillió euró körül mozog.

Legfrissebb hírek

Lőw Zsolt: Nem voltam felkészülve a vezetőedzői felkérésre, de élvezem a szerepkört

Német labdarúgás
11 órája

Gulácsi Péter és Willi Orbán is jelölt az idény csapatába a Bundesligában

Német labdarúgás
23 órája

Elképesztő összeget kereshet Raphinha, ha rábólint a szaúdi ajánlatra − sajtóhír

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 18:16

Tíz év után távozik Tah a Bayer Leverkusentől – hivatalos

Német labdarúgás
2025.04.21. 15:04

A Leverkusen botlásával a Bayern a következő fordulóban akár bajnok is lehet

Német labdarúgás
2025.04.20. 22:03

Ijesztő sérülése után egy nappal Gulácsi Péter már otthonából tett közzé bejegyzést

Légiósok
2025.04.20. 18:26

Gyász: elhunyt a neves német labdarúgóedző

Német labdarúgás
2025.04.20. 15:16

Az agyrázkódást szenvedő Gulácsi Pétert kiengedték a kórházból

Német labdarúgás
2025.04.20. 13:13
Ezek is érdekelhetik