Bundesliga: Sadio Mané távozhat a Bayern Münchentől – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2023.07.13. 11:27
null
Sadio Mané (kezében a német bajnoknak járó salátástállal) egy év és egy Bundesliga-elsőség után távozhat Münchenből (Fotó: Getty Images)
Sajtóinformációk szerint a Bayern München labdarúgócsapatánál közölték Sadio Manéval, hogy a folytatásban nem szánnak neki szerepet.

A Kicker úgy tudja, hogy a szenegáli játékos fizetését szeretnék megspórolni, illetve átcsoportosítani az együttesnél, amelynek Lőw Zsolt a másodedzője.

Egybehangzó médiainformációk szerint a 31 éves Mané iránt több szaúdi klub is érdeklődik.

Az afrikai támadó tavaly nyáron, 32 millió euróért – plusz bónuszokért – érkezett a Liverpooltól, de nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, a szezon vége felé már a kezdőcsapatban is elvesztette a helyét. Harmincnyolc tétmeccsen 12 gólt szerzett.

Müncheni idényének mélypontja az volt, amikor a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntős mérkőzés után az öltözőben összetűzésbe keveredett Leroy Sanéval, akinek az arcába ütött.

Mané a közelmúltban még úgy nyilatkozott egy szenegáli tv-csatornának, hogy maradni szeretne a bajor fővárosban.

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: tényleg csak heteket marad a Lipcse kispadján Lőw Zsolt? 

Légiósok
1 órája

Lőw Zsolt: Hét hétre szól a feladatom, utána új vezetőedzője lesz a lipcsei csapatnak

Német labdarúgás
9 órája

Cicavízió – Deák Zsigmond jegyzete

Német labdarúgás
Tegnap, 22:27

Újabb játékos dőlt ki a Bayern védelméből: kiújuló sérülés miatt maródi a középhátvéd

Német labdarúgás
Tegnap, 18:05

Bundesliga: az Union fordított Freiburgban, Schäfer is beállt; nyert a Dortmund

Német labdarúgás
2025.03.30. 19:40

Lőw Zsolt: A Bajnokok Ligájába kell vezetnem a Lipcsét

Német labdarúgás
2025.03.30. 17:35

Lőw Zsolt lett a Lipcse új vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.03.30. 15:36

A Sky úgy tudja, a lipcseiek már tárgyalnak Lőw Zsolttal

Német labdarúgás
2025.03.30. 14:03
Ezek is érdekelhetik