Serie A: a 66. percben, 1-1-nél félbeszakadt a Catania-Roma

2012.01.14. 22:22
Csak 66 percen át küzdhetett egymással (és az elemekkel) a Catania és a Roma
A 66. percben, 1–1-es állásnál a pálya használhatatlansága miatt félbeszakadt a Catania–Roma olasz első osztályú labdarúgó-mérkőzés. A találkozó heves esőzés közepette kezdődött, és a második félidőre annyira ellepte az esővíz a játékteret, hogy Paolo Tagliavento félbeszakította a mérkőzést, majd az öltözőbe terelte a labdarúgókat.

A találkozón a Catania szerzett vezetést Nicola Legrottaglie révén egy fejes góllal a 24. percben, majd nem sokkal később a Roma – kis túlzással első helyzetéből – ugyancsak egy fejes nyomán egyenlített. Francesco Totti bal oldali szöglete után Daniele De Rossi bólintott a jobb alsó sarokba.

Az első félidőben a Catania némileg több helyzetet dolgozott ki, de a szünet után egyre inkább sárdagasztás folyt a pályán, és gyakorlatilag ad hoc jellegűvé vált a mérkőzés.

SERIE A
18. FORDULÓ
Catania–Roma 1–1 (Legrottaglie 24., ill. De Rossi 28.) – a 66. percben félbeszakadt