La Liga: a hajrában nyert a Villarreal és a Rayo Vallecano

2024.10.26. 16:06
Ayoze Pérez (középen) ünnepli a győztes gólját, balján Yéremy Pinóval, jobbján Álex Baenával (Fotó: Getty Images)
A Villarreal Real Valladolidot 2–1-re, míg a Rayo Vallecano az Alavést 1–0-ra verte a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának szombati játéknapján.

Az újonc Valladolid vendégeként a Villarreal az első félidő hajrájában szerzett vezetést. A hazai csapat a második félidő első harmadánál járva tizenegyesből egyenlített, de végül egy hajrában kapott újabb gól miatt pont nélkül maradt.

Abdul Mumin egy csúnya belépő után már a 22. percben az öltöző felé vehette az irányt, a Rayo Vallecano azonban ennek ellenére nyerni tudott az Alavés ellen: a 80. percben Antonio Sivera öngólja döntött.

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
Valladolid–Villarreal 1–2 (Sylla 60. – 11-esből, ill. Barry 29., Ayoze Pérez 84.)
Rayo Vallecano–Alavés 1–0 (Sivera 80. – öngól)
Kiállítva: Mumin (22., Rayo Vallecano)