Beckhamék háza teli van tesztoszteronnal

Vágólapra másolva!
2011.02.16. 21:11
null
Victoria a gyermekáldás jótékony hatásait ecseteli (Forrás: NBC)
Címkék
Az amerikai showman, Jimmy Fallon vendége volt kedden este David Beckham felesége. Victoria beszélt közelgő negyedik gyermekük születéséről, és elárulta, milyen nehéz neki egyedüli nőként a családban.

Január 9-én tette közhírré a család, hogy Victoria Beckham újra gyermeket vár. A párnak már van három fia: a 12 éves Brooklyn, a kilenc éves Romeo és a négy éves Cruz. Melléjük érkezik az új jövevény, akiről egyelőre nem tudni, hogy kisfiú lesz, vagy kislány.

„Nagyon izgatottak vagyunk, tele van a ház tesztoszteronnal" – mondta a műsorvezetőnek Victoria. „Nagyon boldogok vagyunk, hogy újra gyereket várunk."

A riporter kérdésére, hogy örülnének-e végre egy kislánynak, Victoria lelkesen vágta rá, hogy „de még mennyire".

„De az se lesz baj, ha fiú lesz, mert, akkor Daviddel együtt már ki lesz egy fél futballcsapat."

Victoria megerősítette, hogy annak ellenére sem tudják, hogy kisfiúval vagy kislánnyal gyarapodik a család, hogy számos lap már kész tényként közölte mindkét verziót.

A tévénézők (és most már az újságolvasók is) megtudhatták, hogy a pár 14 éves kapcsolatában az idei volt az első Valentin-nap, amit együtt töltöttek, korábban ugyanis a családfő elfoglaltsága nem engedte a romantikázást a jeles napon.

VICTORIA BECKHAM A JIMMY FALLON SHOW-BAN
Legfrissebb hírek

A Kecskemét fedett lelátók építésére pályázott az MLSZ-nél

Labdarúgó NB I
34 perce

Szombaton Kaposváron rendezik a kajak-kenu maratonisták válogatóversenyét az augusztusi Világjátékokra

Kajak-kenu
44 perce

Szombaton megtörhet Harry Kane „átka”

Német labdarúgás
1 órája

Nagy Zsolt: Az a momentum még az elhibázott büntetőnél is jobban bosszantott

Labdarúgó NB I
1 órája

Carragher: Szoboszlai posztján még van előrelépési lehetősége a Liverpoolnak

Angol labdarúgás
1 órája

„Még van tennivalónk” – Arne Slot nem készül a bajnokavatásra

Angol labdarúgás
1 órája

Alekszandar Pesics repíti újabban a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
1 órája

Lex Milák: kedden szavaz az országgyűlés a sporttörvény módosításáról

Úszás
2 órája
Ezek is érdekelhetik