Charlotte Hornets–Boston Celtics 118–130
Tatum megkezdte a játéknapot. A Martin Luther King Nap első mérkőzésén rögtön megadta az alaphangot Jayson Tatum, aki fenomenális játékkal 51 pontot bombázott be a Charlotte gyűrűjébe. A Boston vezére 15/23-at dobott mezőnyből, 7/12-t távolról és 14/14-et a büntetővonalról, a 9 lepattanó és az 5 gólpassz már csak ráadás – könyörtelenül értékesítette a helyzeteit, megverte a védőit egy-egyben, de bedobálta a többiek labdáit, kiosztásait is. Joe Mazzulla vezetőedző is amiatt dicsérte, hogy nem erőltetett semmit, a Hornets védekezésének gyengeségeit támadta minden esetben, tökéletesen olvasta, hogy mi a jó döntés, ezért tudott ilyen hatékony lenni. Tatum végül a negyedik negyedben 17 pontot termelt, a hajrában három triplát is a gyűrűbe hajított, az utolsót már 38 másodperccel a vége előtt, eldőlt állásnál – mint mondta, a szezon korábbi szakaszában nem ment rá az 50 pontra ilyen esetben, most viszont volt még egy dobása, hogy elérje ezt a határt, így beleállt, és megpróbálta. Természetesen ott sem hibázott, ezzel karrierje hetedik 50+ pontos találkozóját rakta össze, és ő lett a játéknap legeredményesebb játékosa – nem véletlenül zúgott még a Hornets arénájában is az MVP-MVP...
Sokáig kapaszkodott a Charlotte. A Boston jól kezdett, 35–22-re nyerte az első negyedet és úgy tűnt, hogy hamar dűlőre viheti a dolgot, de a Hornets végül nem adta olcsón magát: LaMelo Ball (25 pont, 6 gólpassz, 5/12 tripla), Jalen McDaniels (26 pontos karriercsúcs, 5/7 tripla) és Mason Plumlee (19 pont, 12 lepattanó, 7 gólpassz) remeklésével visszajöttek a hazaiak a 17 pontos lemaradásukból. Végig űzték-hajtották maguk előtt a Bostont, a negyedik negyed első szakaszában pedig két pontnyira zárkóztak fel, de 98–100 után jött egy-két kulcsfontosságú hiba, Derrick White két villanása, és újra irányba állt a Celtics – Steve Clifford vezetőedző dühöngve kért időt, amikor csapata az elszórakozott támadópattanókkal lábon lőtte magát ilyen kiélezett helyzetben. Mint mondta, ez nem férhet bele, minden dobásnál kaparni kell a védőlepattanóért, ehelyett ők sorra odaadták ezeket a Bostonnak, ami miatt végül vereséget szenvedtek, hiába zárkóztak fel. Így a vártnál szorosabban, de érvényesült a papírforma, a Celtics már 4.5 meccsel vezeti Keletet, míg a Charlotte továbbra is utolsó a konferenciában.
A Hornets legjobb dobói: McDaniels 26/15, Ball 25/12, Plumlee 19
A Celtics legjobb dobói: Tatum 51/21, White 19/9, Brogdon 16/12
Milwaukee Bucks–Indiana Pacers 132–119
Egy félidős Pacers. Parádésan hozta le az első félidőt az Indiana, a vendégek folyamatosan rohantak, agresszíven támadták a gyűrűt, de előszeretettel lövöldözték ki a labdát a tripladobóknak, akik ritmusból be is emelgették azt a helyére – Jrue Holiday mondta azt a Pacersről, hogy úgy játszottak, ahogy a GSW vagy a pár évvel ezelőtti Houston akart mindig is. Ennek köszönhetően 76 ponttal szezoncsúcsot szórt a gárda a nagyszünetig és tíz pont feletti előnyt épített fel, amit elsősorban TJ McConnell alapozott meg: az irányító varázsolt az első félidőben, 9/9 jó dobással, közte 4/4 triplával 25 pontot termelt ennyi idő alatt, az ő extrája tolta meg igazán az Indy szekerét. A fordulás után viszont elfogyott a McConnell-mágia, összesen négy pontot szerzett ezt követően, míg a Bucks feljavult, és már a harmadik negyedben is átvette az irányítást, a negyedikben utolérte ellenfelét, 108–107 után pedig már egyszer sem volt hátrányban – a záró etapot végül 39–21-re nyerte meg, addigra teljesen leamortizálta az Indianát. A vendégek első félidei 60%-os mezőnymutatója 40% alatti dobóteljesítménnyel egészült ki a fordulás után, mintha egy teljesen másik csapatot láttunk volna, hiába jegyzett 30 pontot 8 lepattanóval, 5/10 triplával és 4 blokkal Myles Turner. A Tyrese Haliburtont továbbra is nélkülöző alakulat ezzel zsinórban negyedszer kapott ki, következőleg a nagy formában lévő OKC-hez látogat, majd megy Denverbe és Phoenixbe, nincs könnyű helyzetben.
Jrue Holiday előkapta az All-Star énjét. Ezen a meccsen sem léphetett pályára Janisz Adetokunbo és Khris Middleton, a gyenge formában lévő Bucks bukdácsolását viszont most már megelégelte a harmadik sztár, Jrue Holiday, aki 35 pontos szezoncsúccsal, 11 gólpasszal, 5/8 triplával vezette győzelemre csapatát. Az irányító a második félidőben elöl-hátul dominált, védekezésben leszedte McConnellt és aki arra járt, míg támadásban egymaga 21 pontot dobott a nagyszünetet követően, nagyon kevés hibával, rengeteg jó megoldással emelte új szintre a Milwaukee-t. A hazaiak így össze is kapták a védekezésüket és csak 43 pontot engedtek az addigi 76 után, elöl pedig éppen az utolsó negyedük sikerült legjobban (végül szezoncsúcsot jelentő 23 bedobott triplával zártak), úgyhogy nagyon fontos győzelmet arattak az elmúlt időszak gyengélkedését követően. A társak nagyon dicsérték Holidayt a meccs után, Bobby Portis All-Star kampánybeszédet is mondott az érdekében...
A Bucks legjobb dobói: Holiday 35/15, Portis 21/9, Lopez 19/9
A Pacers legjobb dobói: Turner 30/15, McConnell 29/12, Hield 18/15
Cleveland Cavaliers–New Orleans Pelicans 113–103
Mitchell megsérült, de Garland kisegítette. Csak 22 percet tudott a pályán tölteni Donovan Mitchell, a Cavs sztárja a csapat tájékoztatása szerint lágyékhúzódást szenvedett a mérkőzés során, és a negyedik negyedet már ki kellett hagynia, de egyelőre nem tudni, hogy a folytatásra nézve mit jelent ez a sérülés. Ezt a meccset mindenesetre nélküle is megoldotta a Cavaliers, Darius Garland átvette tőle a stafétabotot, és 30 ponttal, 11 gólpasszal, valamint 5/10 triplával klasszisteljesítményt nyújtott – az ő extrája vezette győzelemre a hazai alakulatot, bár Jarrett Allen (24 pont, 11 lepattanó, 5 gólpassz) és Evan Mobley (19 pont, 8 lepattanó) jó játéka, és közösen összehozott 17/22 dobása is sokat segített. A három negyeden keresztül szorosan alakuló mérkőzést aztán a negyedik játékrész elején döntötte el a Cleveland, 78-81-ről indult a negyed, de a hazaiak egy 16-2-vel kezdték ezt az etapot, Allen egymaga nyolc pontot vállalt ebből, így hat perc alatt dűlőre vitték az ügyet, a lefagyó New Orleans innentől már nem tudott komolyabban veszélyeztetni. A hajrában aztán stílusosan Garland két triplája zárta le végleg a küzdelmet, a Cavs pedig ezzel a sikerrel továbbra is egálban van a Phillyvel a keleti negyedik-ötödik helyen, holnap Memphisben próbál meg bravúrt bemutatni, bár ehhez elengedhetetlen lenne Mitchell...
Kellenének már a vezérek. A korábbi nyugati éllovas Pelicans az utóbbi tíz meccséből hatodszor kapott ki, Brandon Ingram és Zion Williamson együttes hiánya nagyon meglátszik a társaságon, és most is igazából a két vezér kellett volna a negyedik negyedben ahhoz, hogy győzni tudjanak. Ugyan CJ McCollum (25 pont, 4 gólpassz) és Jonas Valanciunas (22 pont, 13 lepattanó) ezúttal is megpróbált minden, de a végére elfogyott a tudomány, a 43–28-ra elvesztett lepattanózás, és főleg a 13, 3-as támadópattanózás nem fért bele, a záró etapban, az élesebb helyzetben pedig nagyon hiányzott egy-egy olyan playmaker, aki megoldja a nehéz helyzeteket – McCollum most nem tudott ilyen játékos lenni, így újabb vereségbe néztek bele. Most már csak egy meccsel előzik meg a Sacramentót, nagyon fontos lenne, hogy minél előbb visszatérjenek a húzóemberek.
A Cavaliers legjobb dobói: Garland 30/15, Allen 24, Mobley 19
A Pelicans legjobb dobói: McCollum 25/9, Valanciunas 22/3, Murphy III 17/9
New York Knicks–Toronto Raptors 121–123 – hosszabbítás után
Nagyot hajrázott a Raptors. Öt és fél perccel a vége előtt még 101-92-re a Knicks vezetett, az utolsó másodpercekben mégis nekik kellett kaparniuk a hosszabbításért. 1:01-gyel a vége előtt Scottie Barnes 2+1-jével már a Raptors vezetett 107–106-ra, majd Julius Randle csak 1/2 büntetőjét dobta be, ugyanakkor a következő támadásnál kimaradt Gary Trent Jr. triplája. 18,1 másodperccel a vége előtt Fred VanVleet faultolt, mert azt hitte, hogy hátrányban vannak, miközben 107–107 állt az eredményjelzőn, de Jalen Brunson csak az egyik büntetőjét dobta be, így nem került sokba a Raptors irányítójának a hibája. A túloldalon Barnes harcolt ki és dobott be két büntetőt, majd Brunson rontott dobása után ismét ő állhatott a vonalra 6.1 másodperccel a vége előtt, de a második kísérletét kihagyta, RJ Barrett pedig a lepattanóval végigment a pályán és 0,6 másodperccel a vége előtt hosszabbításra mentett egy hatalmas zsákolással. A ráadásban már inkább a Raptors irányított, a támadásban addig szürke O.G. Anunoby két triplát is bevágott ekkor, és Barnes zsákolásával 123–117-es előnybe kerültek 1:01-gyel az órán – innen még próbált kapaszkodni a Knicks, és a legvégén Brunson dobhatott is a győzelemért, de a triplája kimaradt, így három nyert meccs után vereséget szenvedtek.
Nem a hatékonyság kapta a főszerepet. Mindkét csapat sok rontott dobással operált, a Raptors csapatszinten 39,6 százalékkal, a Knicks pedig 42,4 százalékkal dobott a meccs során, ezzel együtt rendre akadt valaki, aki meg tudott villanni, és mindkét oldalon minden kezdő két számjegyű termést ért el. A hazaiaknál leginkább Barrett (32 pont, 7 lepattanó), Brunson (26 pont, 7 lepattanó) és Randle (21 pont, 15 lepattanó, 8 gólpassz) termelt, míg a vendégeknél VanVleet vitte a prímet 33 ponttal, 5 lepattanóval és 8 gólpasszal, de Barnes (26 pont, 7 lepattanó), Siakam (20 pont, 8 lepattanó, 9 gólpassz) és Trent Jr. (18 pont, 5 lepattanó) is komoly szerepet játszott a győzelem kiharcolásában. A Raptors emellett mindössze 6 labdát adott el, és ugyan a Knickstől sem sok a 12, az abból kapott 21 pont mégis jelentősnek bizonyult, és hiába igyekeztek a hazaiak kompenzálni ezt a festék uralásával, ez nem lett nekik elég. A Raptors ezzel javítani tudott a Hawks elleni vereség után, legközelebb a Bucks otthonába látogatnak.
A Knicks legjobb dobói: Barrett 32/6, Brunson 26/6, Randle 21/3
A Raptors legjobb dobói: VanVleet 33/15, Barnes 26/3, Siakam 20
Washington Wizards–Golden State Warriors 118–127
Green a legjobbkor lépett elő. A mérkőzés során egyik csapat sem tudott komolyabb előnyt kiharcolni, a negyedik negyednek is 93–93-as állással vágtak neki a felek, ekkor viszont előlépett Draymond Green. A Warriors mindenese 17 ponttal, 6 lepattanóval és 10 gólpasszal zárta az estét, ebből 11 pontot és 4 gólpasszt a negyedik negyedben jegyzett, két triplát is bevágott ekkor, és ehhez jött hozzá, hogy az este során 12/28 dobását elsüllyesztő Stephen Curry is 4/5 jó dobással 12 pontot szerzett ekkor, és ez már sok volt a Wizardsnak. Curry ugyan sok dobást rontott, de a 11/12 büntetőjére építve így is 41 ponttal zárt, ráadásul az első három negyedben Jordan Poole (32 pont, 7 lepattanó) is villogott, így most az is belefért a címvédőnél, hogy Andrew Wiggins továbbra sem találta a dobóformáját, míg Klay Thompson megszokott módon kiülte a back-to-back második felét.
Porzingisben egy félidő volt. Az első félidőben a Curry-Poole kettőssel szemben Kristaps Porzingis villogott támadásban, 25 pontnál járt már a nagyszünetben, miközben egyetlen csapattársa sem érte el a két számjegyű termést. A fordulás után a Warriors elkezdte lebontani a lett magasember játékát, így végül 32 ponttal fejezte be az estét, ráadásul vele a pályán –17-ben zárt a Wizards. A fővárosiaktól kiemelendő még a 17 ponttal és 10 gólpasszal dupla-duplázó Monte Morris, míg Daniel Gafford és Rui Hachimura közös erővel 30 pontot dobott 13/17 jó dobással, de ez nem tudta ellensúlyozni azt, hogy Kyle Kuzma (16 pont, 11 lepattanó, 5 gólpassz) mindössze 5/20 kísérletét értékesítette, így az elmúlt hat meccsén az ötödik vereségét szenvedte el a Wizards, nagyon nagy szükségük lenne Bradley Beal visszatérésére.
A Wizards legjobb dobói: Porzingis 32/9, Morris 17/9, Kuzma 16/12, Hachimura 16/6
A Warriors legjobb dobói: Curry 41/18, Poole 32/21, Green 17/6
Atlanta Hawks–Miami Heat 121–113
Egy félidő Hawks, egy félidő Heat. A nagyszünetig atlantai kiütést láthattunk, a hazaiak szenzációs játékkal büntették a Miami rengeteg hibáját, és Nate McMillan alakulata szétdobta ellenfelét: 38 pontot szerzett az első és 32-t a második negyedben, a pihenő alatt pedig 70–50-re (!), kereken húsz ponttal vezetett már. Közben volt már közte 26 egység is, 67%-kal tüzelt mezőnyből és 8/12 triplát süllyesztett el a Hawks az első két negyed során, a szünetet követően viszont megfordult a meccs, és összekapta magát a Miami: kijavította a védekezési problémáit, ez megadta az alapot a támadójátékhoz is, így onnantól már a vendégek győztek 63–51-re. Erik Spoelstra, a floridaiak vezetőedzője viszont úgy fogalmazott, hogy túl sok hibát kellett megoldaniuk, így csak felzárkózni tudtak, fordítani már nem – a harmadik negyedben volt egy 11–0-s futásuk, amire még válaszolt a Hawks, majd a záró etapban egyszer 111–106-ig jöttek fel, de itt Dejounte Murray triplája tolta meg az Atlanta szekerét, és bár fél perccel az órán 117–113-ra módosult az állás, de nem maradt már idő fordítani, Trae Young büntetői lezárták az estét. Lehet, hogy ha még három percig tart a meccs, akkor lett volna esélye nyerni a Heatnek, de a 26 pontos hátrányból nem tudott elég gyorsan feljönni a gárda, így az ellentétes félidők mérkőzését a Hawks húzta be: Youngék sorozatban harmadszor győztek a Pacers és a Raptors idegenbeli felülmúlása után, így három közvetlen riválisukat verték meg egymást követően, visszajöttek 50%-ra, és most nagyon elkapták a fonalat.
Butler 34 pontja sem volt elég. A Heatnél már Tyler Herro és Caleb Martin is játszhatott, a kezdőből csak Kyle Lowry hiányzott, de így is sok gondjuk volt játékban, egyénileg pedig igazából csak Jimmy Butlert (34 pont, 11/16 mezőnyből, 11/11 büntető) és Bam Adebayót (20 pont, 13 lepattanó, 5 gólpassz, 3 labdaszerzés, 3 blokk) tudjuk kiemelni, a többiek felemás teljesítményt nyújtottak. A Hawksnál Murray (28 pont, 7 gólpassz, 5/8 tripla) és Young (24 pont, 8 gólpassz) között megvolt az egyensúly, de Hunter, Collins, Griffin és a csak a padról beszálló Capela is 12-15 pont között szórt, csapatszinten a végére is 59%-on álltak, és bár a védekezésük megbomlott a második félidőre, de az alig 48%-kal dobó és 26%-kal triplázó (viszont a lepattanózást így is 41-28-ra megnyerő) Miami még Butler csillogásával sem tudott fordítani.
A Hawks legjobb dobói: Murray 28/15, Young 24/9, Hunter 15/3
A Heat legjobb dobói: Butler 34/3, Adebayo 20, Herro 15/3
Minnesota Timberwolves–Utah Jazz 125–126
Kessler nagy meccse. Walker Kesslert a Minnesota választotta ki a nyári drafton, majd két héttel később összecsomagolta sok más értékkel együtt, és elküldte Salt Lake Citybe Rudy Gobert-ért cserébe. Az újonc magasember azóta többször is bizonyította, hogy nagy potenciál van benne, az elmúlt találkozókon már kezdőként kap szerepet a Jazznél, most pedig eddigi legjobb meccsét játszotta: 20 ponttal és 21 lepattanóval dupla karriercsúcsot jegyzett, 9/13-at dobott mezőnyből, 9 támadópattanót húzott le, volt 4 gólpassza és 2 blokkja, a festékben pedig olyan jelenléte volt, ami meghatározta a játék képét. Mellette még hat játékos dobott két számjegyűt a Jazznél, Conley vagy Vanderbilt is sokoldalúnak bizonyult, de mégis Kesslert emelték ki a csapatnál is az összecsapást követően – mióta kezdő, azóta 13 pont és 13 lepattanó felett átlagol, most pedig nagyon sokat tett azért, hogy az együttes Kelly Olynyk hiánya mellett Lauri Markkanen távollétét sem érezze meg.
Túl sokat hibázott a Wolves, Gobert megsérült. Alig öt percet játszott a Jazz korábbi és a Minnesota jelenlegi centere, Rudy Gobert lágyékfájdalmai ugyanis ennyi idő alatt is annyira lelassították a játékost, hogy az edzői stáb inkább lekapta a pályáról, és nem is küldte már vissza. Így azért a festékben akadtak gondjaik, Kessler pedig tetézte is ezeket, Chris Finch is azt emelte ki, hogy 28/52-t dobtak erről a területről, ami rengeteg hiba, ezek miatt kaptak ki – ezzel nem vitatkozunk, de azért tegyük hozzá, hogy a 126 kapott pont sem segített, támadásban ezekkel a hibákkal együtt sem voltak rosszak. Így is vezettek egyébként 11 ponttal, még a negyedik negyedben is ők álltak jobban (97-87), de a Jazz szétdobta őket a legfontosabb időszakban, 39 egységet termeltek a vendégek a záró etapban, a hajrában már ők vezettek 120–125-re, és bár Austin Rivers triplája, majd D'Angelo Russell kettese révén 13 másodpercnél ismét egyenlített a Minny, de végül mégis vereséget szenvedett. Az utolsó Jazz-támadásból Jordan Clarkson harcolt ki büntetőket, az egyiket bedobta, a másikat kihagyta, a Wolvesnál pedig Anthony Edwards kilőtte a labdát a sarokba Jaden McDanielsnek, aki kihagyta a meccsnyerő hármast, így nagyon fontos győzelmet aratott a Utah - a túl sokat hibázó Minnesota pedig visszacsúszott 50% alá, egyúttal mostani riválisa mögé a tabellán.
A Timberwolves legjobb dobói: Edwards 29/12, Russell 21/9, Nowell 16/6
A Jazz legjobb dobói: Clarkson 21/12, Kessler 20, Sexton 19
Memphis Grizzlies–Phoenix Suns 136–106
Más kávéház. Nincs egy súlycsoportban jelen pillanatban a két csapat, ez pedig a pályán is tökéletesen megmutatkozott: a Sunsnak egy negyed jutott, az első játékrészt még megnyerte a vendégcsapat, aztán a másodikban már a Memphis diktált és fordított, a nagyszünetet követően pedig földbe döngölte ellenfelét, a második félidőt 68–41-re húzta be a vendéglátó. Ja Morant (29 pont, 7 gólpassz, 5/8 tripla) és Desmond Bane (28 pont, 6 gólpassz, 10/12 mezőnyből) is nagyon hatékonyan játszott, Jaren Jackson Jr. a 18 pontja mellett 6 blokkot osztott ki, a Grizzlies 50% feletti mezőnymutatót és 40% feletti triplázást produkált, és a játék minden elemében szétszedte a Phoenixet, a laposabb kezdés ellenére összességében nem lehetett kérdés. A Paul-Booker-Payne-Johnson sort nélkülöző Suns ugyan kiosztott 33 gólpasszt, de sem támadásban, sem védekezésben nem tudott felnőni a Grizzlies szintjére, és végül még a kiütést sem tudta elkerülni, a tisztes helytállás sem jött össze, hiába volt még rendben nagyjából az első félidő (6/6 és 11/15 mezőnyből kezdésként). A Grizzlies így sorozatban tizedszer nyert, zsinórban harmadszor dobott legalább 130 pontot, és továbbra is holtversenyben vezeti Nyugatot, míg a Phoenix már csak 12. a konferenciában, alig fél meccsel megelőzve a Lakerst.
A Grizzlies legjobb dobói: Morant 29/15, Bane 28/9, Jackson Jr. 18/3
A Suns legjobb dobói: Bridges 21/3, Ayton 18, Saric 12/6
Los Angeles Lakers–Houston Rockets 140–132
Kellett James újabb nagy meccse. Rájátszással együtt karrierje századik és 38. születésnapja óta harmadik 40+ pontos mérkőzésére volt szüksége LeBron Jamesnek ahhoz, hogy győzelemre vezesse az ismét borzasztóan védekező Lakerst a ligautolsó Houstonnal szemben – a back-to-back érkező hazaiak végig pocsékul játszottak hátul, de a szupersztár újabb klasszisteljesítménye végül megmentette őket. James 48 pontos szezoncsúcsot szórt 16/26 jó dobással, 5/10 triplával, 11/12 büntetővel, 8 lepattanóval, 9 gólpasszal és eladott labda nélkül, 38 éves kor ide vagy oda, ezúttal is ugyanolyan megállíthatatlan volt, mint pályafutása során már annyiszor. Mellette a 24 pontos Russell Westbrook is igyekezett, a Los Angeles pedig végül kiizzadta a győzelmet, bár a félidei 12 egységnyi előnye nagy részét leadta a nagyszünetet követően, és ugyan a záró etap elején megint két számjegyű fórt épített fel, de a Rockets ebből is visszajött, és a hajrában csak három pont volt közte. Hosszú percekig volt 3-5 pont a távolság, majd az utolsó másfél perc már 131–129-ről indult, nagyon rezgett a léc, de itt jött James, előbb kiosztott egy gólpasszt, amit Westbrook bezsákolt, majd beemelt egy tempót, aztán ismét ő jött két büntetővel, végül hat másodperccel az órán megint ő következett, és beállította a végeredményt – az utolsó percben dobott hat pontjával tudott elöl maradni a LAL, és kipipálni ezt a kötelezőt. A Houston egyébként Porter Jr. nélkül is mindent megtett, Alperen Sengün szenzációs volt (33 pont, 15 lepattanó, 6 gólpassz, 4 blokk), az ő fejlődése miatt érdemes figyelni a Rockets meccseit, de védekezés nélkül ezúttal sem tudott nyerni a csapat – zsinórban tizenegyedszer kapott ki, idegenben már csak 4-20-ra áll, úgyhogy természetesen továbbra is utolsó a ligában.
A Lakers legjobb dobói: James 48/15, Westbrook 24, Nunn 15/3
A Rockets legjobb dobói: Sengün 33/6, Green 23/9, Gordon 19
NBA, ALAPSZAKASZ
Charlotte Hornets–Boston Celtics 118–130
Milwaukee Bucks–Indiana Pacers 132–119
Cleveland Cavaliers–New Orleans Pelicans 113–103
New York Knicks–Toronto Raptors 121–123, h. u.
Washington Wizards–Golden State Warriors 118–127
Atlanta Hawks–Miami Heat 121–113
Minnesota Timberwolves–Utah Jazz 125–126
Memphis Grizzlies–Phoenix Suns 136–106
Los Angeles Lakers–Houston Rockets 140–132