BL: nem Kassain múlt - nem vitatják az ítéleteit

2014.02.19. 07:22
Kassai Viktor játékvezető a Bayer Leverkusen–PSG (0–4) BL-nyolcaddöntő első felvonásán befújt egy tizenegyest a vendégeknek, és második sárga lappal kiállította a hazaiaktól Emir Spahicot. A német sajtó nem vitatja a legfontosabb ítéleteit.

A német sajtó elismeri, jogos volt az a büntető, amit Kassai Viktor a 39. percben fújt be a PSG javára, miután a leverkuseni Emir Spahic szabálytalankodott Ezequiel Lavezzivel szemben a francia és a német csapat keddi BL-találkozóján.

Később, az 58. percben Spahicot második sárga lappal kiállította a magyar játékvezető, ezt a döntést sem vitatják Németországban.

A sport1.de ugyan felemleget egy hibásnak vélt döntést (Kassai a 31. percben kezezés miatt Kiessling ellen ítélt), ugyanakkor két olyan ítéletet is kiemelnek a második félidőből, amelyek a Leverkusen szempontjából voltak szerencsések.

Összességében elmondható, a németek abszolút nem Kassain kérik számon a 4–0-s vereséget, a magyar játékvezető megfelelően kézben tartotta a meccset.