A tűzeset után újra lehet nevezni a legnépszerűbb szabadidős eseményekre

„A Futanetet és a nevezési rendszerünket is kiszolgáló szerverteremben történt tűzeset miatt sajnos jelenleg nem elérhető egyik felület sem. Az egyes eseményeink oldalai működnek, de sajnos azokról nem lehet átnavigálni a nevezésre. Reméljük gyorsan helyreállítják az elszenesedett vasakat és újra indulnak a szolgáltatások, addig is türelmeteket és megértéseteket kérjük!” – írta csütörtökön a Facebook-oldalán a Budapest Sportiroda.
Este, 22 óra után viszont már arról számolt be a BSI, hogy a nevezési felület újra elérhető. Alábbiakban azon soron következő, májusi eseményeket gyűjtöttük össze, melyekre még várják az érdeklődők nevezését.
A futanet.hu eseménynaptárából kiderül, hogy a BSI szervezésében a következő, várhatóan nagy érdeklődésre számot tartó futóesemény a május 6-án, szerdán 15.30 órától kezdődő E.ON Business Run lesz, amelyre a vállalati világ szereplőit és minden érdeklődőt várnak. „Az E.ON Business Run nemcsak egy verseny, hanem egy élmény, amely összehozza a cégek dolgozóit és mindenkit egy közös cél érdekében: együtt mozogni, együtt küzdeni, együtt bulizni – írja ajánlójában a verseny hivatalos oldala. – Ez egy közös élmény, egy lehetőség arra, hogy megmutassátok, milyen erős a csapatszellem, amikor a mozgás és az összetartás találkozik. Légy részese ennek a különleges futóeseménynek akár céges vagy egyéni nevezőként. Itt a győzelem nemcsak az időeredményekben mérhető, hanem az együtt megélt pillanatokban is.”
A versenyre a Nemzeti Atlétikai Központban kerül sor, és három távon várják a nevezéseket: 5 km, 3 fős váltó (háromszor 2.7 km), 2 km gyaloglás.
A BSI ugyancsak várja a nevezéseket a május 9-én, 19. alkalommal sorra kerülő a Borsodchem Tour de Tisza-tó kerékpáros túrára, amelyen 100, 65 és 28 km-es távok közül választhatnak a résztvevők.
Május 17-én a 29. Kékes Csúcsfutás szerepel a BSI versenynaptárában, amely 11.6 km-es távval és 671 méteres szintemelkedéssel várja a résztvevőket. „Lépj ki a komfortzónádból, és tapasztald meg, milyen felfutni Magyarország legmagasabb pontjára! A természet lélegzetelállító környezete, a friss mátrai levegő és az emelkedő utolsó lépései felejthetetlen élményt garantálnak” – fogalmaz a kekescsucsfutas.hu.

Népszerű eseményekkel folytatódik a budapesti futószezon

Gyalogtúra a Nyakas-hegyen – de futni is lehet!

Futás vagy gyaloglás – elindult a 21 napos kihívás

30 ezer futót várnak a következő hétvégén a Margitszigetre






