PSG: Neymar megsérült; Ramos viszont végre bemutatkozhat

Cs. B.Cs. B.
Vágólapra másolva!
2021.11.18. 21:17
null
Félő, hogy Neymar nem játszhat a Manchester City ellen (Fotó: AFP)
Franciaország legnagyobb sportnapilapja, a L'Équipe úgy tudja, hogy a PSG alkalmazásában álló Neymar sérülten tért vissza a brazil labdarúgó-válogatottól. Combizomsérülése miatt a Nantes elleni szombati bajnokit biztosan kihagyja a világklasszis, s félő, hogy a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen is ez lesz a sorsa. Az idei nyári átigazolási időszakban szerződtetett, idáig sérüléssel bajlódó Sergio Ramos viszont végre bemutatkozhat.

 

A novemberi dél-amerikai vb-selejtezőkről visszatérő Neymar orvosi vizsgálatokon vett részt Párizsban, amelyeken kiderült, hogy kisebb izomsérülést szenvedett el a bal combjában. Egyelőre kérdéses, hogy a jövő hét szerdán esedékes Manchester City elleni BL-meccsen bevethető lesz-e.

Jó hír azonban, hogy Presnel Kimpembe és Marco Verratti is részt vett a PSG szerdai és csütörtöki csoportos edzésén. Elképzelhető, hogy a hétvégi bajnokin már Sergio Ramosszal játszhatnak együtt, aki júliusi érkezése óta vár a bemutatkozására.

Legfrissebb hírek

Fabio Capello: Öröm nézni Flick Barcáját, de…

Minden más foci
6 órája

Meglepetés, a Saint-Étienne legyőzte a Lyont a Ligue 1-ben

Francia labdarúgás
2025.04.20. 23:27

Ligue 1: a Lille továbbra is BL-esélyes, folytatta mélyrepülését a Toulouse

Francia labdarúgás
2025.04.20. 19:08

Ez a forduló sem maradt Doué-gól nélkül, a PSG legyőzte Loic Nego csapatát

Francia labdarúgás
2025.04.19. 22:59

A 86. percben jött a győztes gól, a Rennes nyerte meg a breton derbit

Francia labdarúgás
2025.04.18. 22:49

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 13:35

Ez már több mint pech: Neymar úra megsérült!

Minden más foci
2025.04.17. 11:40
Ezek is érdekelhetik