Balatonlelle–Tata 1–1 (1–1)

Balatonlelle, 400 néző. Vezette: Sóthy (Bejdek, Száraz)

BALATONLELLE: Gyenes – Kovács, Kenéz, Buzsáki, Hosszú – Takács (Sylla, 68. p.), Kolovics, Himics – Herczeg, Galgóczi (Graszl, 85. p.), Silimon. Edző: Bőzsöny János
TATA: Berecz– Tóth, Németh, Veréb, Ferkó – Schmidtmayer, Lahos (Kuzma, 75. p.), Bombich, Kádas (Csák, 89. p.) – Andai (Gyüszi, 88. p.), Pankotai. Edző: Ferling Béla
GÓLSZERZÔ: Kolovics a 28. percben, testéről a jobb oldalról beívelt szöglet után a kapuba pattant a labda (öngól 0–1). Kolovics a 42. percben hat méterről fejelt a kapuba (1–1)
JÓ: Buzsáki, Kenéz, ill. Németh, Ferkó

Alsóházi rájátszás

Petőháza–PVSK 3–0 (0–0)

Petőháza, 150 néző. Vezette: Böröczi (Kovács, Golubics)

PETÔHÁZA: Takács – Riedinger, Németh, Drugon, Szpevár – Preiner, Füsi (Szabó D., 80. p.), Gulyás (Pónácz, 70. p.), Simon – Kovács, Szabó Á. Edző: Horváth György
PVSK: Wukmann – Dénes, Halla (Bősz, 68. p.), Pichler, Herger – Bernula (Schvedics, 46. p.), Szakály, Gyócsi, Veres – Demeter, Laki. Edző: Lőrincz Sándor
GÓLSZERZÔ: Füsi az 51. percben tíz méterről a kapust is érintve lőtt a hálóba (1–0). Füsi a 65. percben az ötös sarkáról bombázott a kapuba (2–0). Kovács a 76. percben középről a jobb alsó sarokba helyezett (3–0)
JÓ: Füsi, Szpevár, ill. Wukmann

Marcali–Kaposvölgye 2–0 (0–0)
Marcali, 200 néző. Vezette: Hadnagy (Székely, Kovács Z.)

MARCALI: Kiri – Vass, Pozder, Nokta – Djszalov, Nagy T., Makszimics, Németh A. (Nagy Sz., 88. p.) – Horváth Cs., Varga (Mohovics, 89. p.), Fábián (Németh Zs., a szünetben). Edző: Menczeles Iván
KAPOSVÖLGYE: Tánczos – Kadarkuti, Pintér, Tamás, Szabó – Dede, Horváth, Bázel (Bencze, 75. p.), Petronovics (Nogely, 80. p.) – Farkas, Wágner (Kőrösi, 61. p.). Edző: Hanusz János
GÓLSZERZÔ: Németh Zs. a 60. percben 16 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–0). Horváth Cs. a 75. percben, három méterről lőtt a léc alá (2–0)
JÓ: Pozder, Kiri, Makszimics, ill. Tamás, Kadarkuti, Dede

Mosonmagyaróvár–Veszprém 0–6 (0–2)
Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Demeter (Ember, Balogh)

MOSONMAGYARÓVÁR: Kovács – Dan, Tiba, Nagy T., Méry (Némedi, 50. p.) – Novota, Pálla, Szakáll, Gordian – Kertész (Szmodics, 69. p.), Farkas. Edző: Tiba Zoltán
VESZPRÉM: Varga T. – Foki (Nagy Sz., 72. p.), Lantai, Trampler, Hompoth (Pákai, 68. p.) – Bényi, Finta, Király – Ördög, Maróti, Szegletes. Edző: Bozai Gyula
GÓLSZERZÔ: Szegletes a 11. percben 22 méterről a bal alsó sarokba lőtt (0–1). Szegletes a 13. percben 22 méterről az elmélázó kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt (0–2). Király a 72. percben húsz méterről élesen lőtt a bal alsó sarokba (0–3). Ördög a 76. percben 15 méterről emelt a hálóba (0–4). Király a 82. percben 25 méterről a bal felső sarokba lőtt (0–5). Nagy Szilárd a 92. percben 15 méterről lőtt a bal alsó sarokba (0–6)
KIÁLLÍTVA: Tiba (reklamálásért) a 61. percben
JÓ: Nagy T., ill. Varga T., Szegletes, Király, Lantai

Szabolcs Gabona-csoport

Kazincbarcika–Kertvárosi FC 0–0

Kazincbarcika, 600 néző. V: Medovarszki I. (Albert, Puskás)

KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Zabos (Takács Cs., 68. p.), Bányai, Kovács Roland, Kovács Richárd – Harnócz, Engi (Orosz, 46. p.), Deák, Kerekes – Kovács II P., Kovács I P. (Darai, 87. p.). Edző: Koleszár György
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Márton, Ambrusz, Homann – Domokos, Varga E., Bessenyei (Cipf, 76. p.), Illés – Fekete (Ignácz Z., 57. p.), Lehóczki (Ignácz J., 46. p.). Edző: Huszák Géza
JÓ: Zabos, Bányai, Deák, ill. Balogh Z., Ambrusz, Varga E., Ignácz J.

Thermál FC Gyula–Nyírbátor 3–0 (1–0)

Gyula, 350 néző. Vezette: Filus (Koszó, Vékony)

GYULA: Steigerwald – Semjéni, Géczi, Socaciu, Papp – Somogyi, Lázok (László, 74. p.), Tamási, Árgyelán – Dobray (Dudás, 87. p.), Zöld. Edző: Fodor Sándor
NYÍRBÁTOR: Mónus – Czerula, Kovács (Tóth T., 65. p.), Balogh, Csapos – Kurucz (Huszti, 45. p.), Lengyel, Dobi (Tóth A., 45. p.), Minczér – Erdei, Lőrincz. Edző: Tóth János
GÓLSZERZÔ: Dobray a 36. percben 12 méterről laposan lőtt Mónus kapujába (1–0). Zöld a 60. percben Dobray önzetlen átadását értékesítette (2–0). Zöld a 76. percben 10 méterről vágta a labdát a kapuba (3–0)
JÓ: Somogyi, Zöld, Tamási, Dobray, ill. Balogh, Mónus

Winner Sport-csoport

ESMTK–Szigetszentmiklós 2–1 (0–0)

Ady Endre út, 600 néző. Vezette: Horváth (Nagy, Bóna)

ESMTK: Szerovay – Czakó, Kütsön, Sipos, Rajnay – Udvarev, Péter (Farkas, 39. p.), Szőke, Takács – Fehér, Ribi (Keresztes, 49. p.). Edző: Ebedli Ferenc
SZIGETSZENTMIKLÓS: Helm – Somogyi, Szente, Tóth, Sirmán (Halász, a szünetben) – Frank, Mersich, Simon (Nagy, 65. p.), Mészáros – Csák, Ugrai (Deli, a szünetben). Edző: Nahóczky Attila
GÓLSZERZÔ: Sipos a 48. percben a kapu jobb oldalába fejelte a labdát (1–0). Deli a 68. percben öt méterről a labdát a bal felső sarokba lőtte (1–1). Szőke a 41. percben a Fejes buktatásáért megítélt büntetőből a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (11-esből, 2–1)
JÓ: Szőke, Farkas, Fehér, ill. Helm, Mersich

Budafok–Dabas 1–1 (0–0)
Budafok, 500 néző. Vezette: Gergely (Kovács, Varga II)

BUDAFOK: Frank – Németh, Polgár (Méhes, 58. p.), Gál – Süveges (Schnepf, 74. p.), Bősze, Kiss (Kozma, a szünetben), Szabó, Váradi – Magosi, Polákovics. Edző: Takács László
DABAS: Szatmári – Pánczél, Ócsai, Cseri, Funk – Schrancz, Zabundu, Bálint (Radnics, 73. p.), Aranyos – Takács (Bimbó, 69. p.), Aubel. Szakmai igazgató: Horváth Pál
GÓLSZERZÔ: Polákovics a 72. percben egyedül vezette a labdát a kapura és 12 méterről lőtt a hálóba (1–0). Radnics a 80. percben a Szabó kezezése miatt megítélt büntetőt értékesítette (11-esből, 1–1)
JÓ: Szabó, Várai, Magosi, ill. Aranyos, Pánczél, Cseri

Budakalász–Kistarcsa 0–3 (0–1)

Budakalász, 200 néző. Vezetette: Kormos (Kiss, Koch)

BUDAKALÁSZ: Veres – Borus, Kult, Kosznovszky, Rakita – Tomasek, Kiss, Völgyi (Csorba, 82. p.), Huszár – Lestár, Kane (Matók, 45. p.). Edző: Tóth József
KISTARCSA: Nagy – Szőke, Milovanovics, Tóth Gy., Szabados, Adamcsek – Tóth J., Tábori – Gricajuk (Máriássy, 87. p.), Vörös, Burillák. Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Tábori az 5. percben húszméteres szabadrúgásból (0–1). Burillák a 65. percben hét méterről a kapu közepébe lőtt (0–2). Gricajuk a 85. percben közelről a kapuba lőtt (0–3)
JÓ: Kult, Kiss, Huszár, ill. Tábori, Burillák, Tóth Gy., Nagy

Pilisvörösvár–Pénzügyőr SE 2–1 (1–1)
Pilisvörösvár, 150 néző. Vezette: Berger (Tóth S., Száva)

PILISVÖRÖSVÁR: Jeszenszky – László, Pálvölgyi, Cseri, Marosi – Balogh B., Lovas, Sági, Várkonyi – Balogh Z., Lavicza (Balázs G., 88. p.). Edző: Schróth Lajos
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Mihalik, Sólyom, Vainer, Zátrok – Szalai, Bacsó, Zsolnai (Balázs, 55. p.), Pavkó – Megyeri (Rákos, 75. p.), Mohai (Zovkó, 80. p.). Edző: Eipel Ferenc
GÓLSZERZÔ: Szalai a 10. percben nyolc méterről fejelte a kapuba a labdát (0–1). Balogh Z. a 20. percben öt méterről pöckölte a kapuba a labdát (1–1). Marosi a 80. percben 16 méterről bődületes erővel bombázott a bal felső sarokba (2–1)
JÓ: Balogh B., Marosi, Sági, Várkonyi, ill. Sólyom, Mihalik