Brazília: játékosok támadtak a játékvezetőre

2007.01.22. 13:07
Botrányosan ért véget a Chile-Brazília mérkőzés a dél-amerikai U20-as kontinensbajnokságon.

Az egyik brazil játékos fellökte a kolumbiai Alberto Duarte játékvezetőt, miután az kiállította őt. A brazilok azért voltak dühösek, mivel a bíró a mérkőzés végén két büntetőt is ítélt ellenük.

A chileiek mind a két tizenegyest értékesítették, a másodikat a hatperces hosszabbítás legvégén, amellyel 2-2 lett a végeredmény.

A találkozó három piros lapot is hozott, a chilei Nicolas Larrondo (58. perc), Hans Martinez (74. perc) és a brazil Luiz Adriano (74. perc) volt kénytelen idő előtt elhagyni a játékteret.

Duarte a lefújás után még két embert kiállított, de azt nem lehetett látni, hogy kik kapták a további a piros lapokat.