Bundes 2.: Stieber-léc, Királyék legyőzték Korcsmárékat

2013.11.25. 22:13
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 15. fordulójának záró mérkőzésén a „magyaros rangadón” Király Gábor együttese, az 1860 München hazai pályán 1–0-ra legyőzte Korcsmár Zsolt és Stieber Zoltán csapatát, a Greuther Fürthöt.

A gól nélküli első félidőt követően az 56. percben megszerezte a vezetést a házigazda, Stahl lövése Korcsmárt kikerülve a jobb alsó sarokban kötött ki (1–0).

Egy óra játékhoz érve Stieber egyenlíthetett volna, de lövése egy védőt is érintve a lécen csattant, a több nagy védéssel jelentkező Király már verve volt az esetnél.

Újabb találat már nem esett, a Fürth így elszalasztotta az esélyét, hogy egy sikerrel az élre álljon, és maradt a harmadik a tabellán.