Lengyelország: Nikolics-gól, de a Legia és a Lech is kikapott

2015.08.23. 20:59
Felemás napot zárt Nikolics Nemanja a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 6. fordulójában: egyfelől büntetőből megszerezte szezonbeli hetedik bajnoki találatát is, de együttese egy 93. percben kapott góllal így is kikapott a Korona Kielcétől.

A nap másik meccsén a Kádár Tamást, Holman Dávidot és Lovrencsics Gergőt is foglalkoztató Lech Poznan otthon 1–0-ra kikapott a listavezető Piast Gliwicétől.

A bajnoki címvédőben – nem mellesleg a Videoton El-ellenfelében – Lovrencsics kezdőként 70 percet kapott, őt Holman váltotta, Kádár pedig a 65. percben állt be.

NIKOLICS GÓLJA A KIELCE ELLEN

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
6. FORDULÓ

Lech Poznan–Piast Gliwice 0–1
Legia Warszawa–Korona Kielce 1–2
Az élmezőny állása: 1. Piast Gliwice 15 pont, 2. Cracovia 11, 3. Legia Warszawa 10 (14–6), ...7 Korona Kielce 10 (8–8), ...14. Lech Poznan 4