Hertha: Muszáj többet vállalnod, nekem már nem megy – Dárdai

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.10.23. 19:44
A Bundesliga tizedik fordulójában rendezendő Ingolstadt–Hertha mérkőzésen Alfredo Morales, a hazaiak középpályása volt csapata ellen léphet pályára. Az amerikai futballista a Kickernek adott nyilatkozatában korábbi csapattársáról, a berlini együttes jelenlegi vezetőedzőjéről, Dárdai Pálról is szót ejtett.

Az Ingolstadt játékosa, a 12-szeres amerikai válogatott Alfredo Morales nyolc évig szerepelt a Hertha korosztályos csapataiban, majd 2010 és 2013 között a felnőttek között játszott, tehát rövid ideig Dárdai Pál csapattársa volt.

A két évvel ezelőtt klubot váltó futballista nyitott és pozitív értelemben véve őrült emberként emlékszik Dárdaira, aki minden mókában benne volt. Morales felidézett egy pillanatot, amikor a magyar szakemberrel együtt játszottak a középpályán.

„Azt mondta nekem hatvan perc után, »Alfredo, muszáj többet vállalnod, én ennél többet már nem tudok«” – emlékezett vissza Morales, aki szombat délután először léphet pályára a Hertha ellen.

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: tényleg csak heteket marad a Lipcse kispadján Lőw Zsolt? 

Légiósok
11 órája

Lőw Zsolt: Hét hétre szól a feladatom, utána új vezetőedzője lesz a lipcsei csapatnak

Német labdarúgás
20 órája

Cicavízió – Deák Zsigmond jegyzete

Német labdarúgás
2025.03.31. 22:27

Újabb játékos dőlt ki a Bayern védelméből: kiújuló sérülés miatt maródi a középhátvéd

Német labdarúgás
2025.03.31. 18:05

Bundesliga: az Union fordított Freiburgban, Schäfer is beállt; nyert a Dortmund

Német labdarúgás
2025.03.30. 19:40

Lőw Zsolt: A Bajnokok Ligájába kell vezetnem a Lipcsét

Német labdarúgás
2025.03.30. 17:35

Lőw Zsolt lett a Lipcse új vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.03.30. 15:36

A Sky úgy tudja, a lipcseiek már tárgyalnak Lőw Zsolttal

Német labdarúgás
2025.03.30. 14:03
Ezek is érdekelhetik