Póker: a főverseny-győztes is lobbizik az online ügyért

Vágólapra másolva!
2009.12.10. 11:02
Címkék
Joseph Cada a minap az amerikai kongresszusban járt, hogy segítse a tengerentúlon még mindig kérdéses ügyet.
 
Az NSO Pókerrovatának szakmai partnere a poker24.hu.

Joseph Cada minden idők legfiatalabb főverseny-győztese lett az idén a WSOP-nak, a Las Vegas-i versenysorozat novemberi végkifejletét a mindössze 21 éves fiatalember nyerte. Cada a sikerrel azonban komoly felelősséget is vállalt, a pókertársadalom szemében a főverseny mindenkori győztese a póker nagykövetévé válik.

Az ifjú Cada eddig megfelel az elvárásoknak, a minap például az amerikai kongresszusban lobbizott. A bajnok a tengerentúlon még mindig nem tisztázott online póker ügyéért tárgyalt az ország vezetőivel, hogy meggyőzze őket a póker tudásalapú mivoltáról.

"A póker nem szerencsejáték. Ez egy hobbi, egy elfoglaltság, egy játék. Nem a szerencséről szól, hanem logikáról, döntéshozatalról és matekról" – jelentette ki a Time magazinnak adott interjújában a WSOP bajnoka.

A Poker24.hu legújabb promóciója: 2000€-os rake race a Tobeten
A Poker24.hu legfrissebb híre: A Party Gaming és az olasz meló

Legfrissebb hírek

Kedden folytatódik a felkészülés a vb-re, Majoross Gergely szerint még sok játékelemet kell gyakorolni

Jégkorong
13 perce

NB II: BVSC-Zugló–Vasas FC

Labdarúgó NB II
17 perce

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
20 perce

„Fájdalmas lesz" – Hamilton nem tudja, miért szenved a Ferrarival

F1
43 perce

Tíz év után távozik Tah a Bayer Leverkusentől – hivatalos

Német labdarúgás
1 órája

„A szívünkben mindig velünk lesz” – labdarúgók búcsúztak Ferenc pápától

Olasz labdarúgás
1 órája

Fucsovics kikapott a madridi mestertorna selejtezőjében

Tenisz
1 órája

A legjobb idénye után újra meg kell tanulnia járni – Federica Brignone-portré

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik