Portsmouth: játékoskiárusítási kérelem a túlélésért

Vágólapra másolva!
2010.02.18. 16:42
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság sereghajtója kérelmezte a Premier League-től, hogy a téli átigazolási időszak lezárulása ellenére eladhasson játékosokat, mert adóssága rendezésére minden pennyre szüksége van.

Angliai szakértők szerint kétséges, hogy a klub törekvése eredményre vezet, mert ha a Premier League és az Angol Futballszövetség (FA) kedvezően bírálná is el a kérelmet, azt a Nemzetközi Labdarúgó-szövetségnek is jóvá kellene hagynia, ám a FIFA köztudottan nem híve a különutas megoldásoknak.

A Portsmouth nem közölte, kiknek az eladásától remél pénzt, ám lapértesülések szerint Nadir Belhadzs, Mark Wilson és Kevin Prince-Boateng ügyében folytat tárgyalásokat.

A közelmúltban a klub március elsejéig kapott haladékot a brit adóhivataltól 11.7 millió fontos adótartozása rendezésére.

Legfrissebb hírek

Eldőlt az angol bajnokság? Arteta nem akar ezzel foglalkozni

Angol labdarúgás
46 perce

Kerkez gólpasszt adott, de a kétgólos előny nem volt elég a Bournemouthnak

Angol labdarúgás
17 órája

Kerkez hatalmas sprint után óriási gólpasszt adott

Angol labdarúgás
18 órája

„Hétről hétre közeledünk a Bajnokok Ligájához” – Nottingham a City legyőzését ünnepli

Angol labdarúgás
22 órája

Hiába próbálta Szalah megakadályozni, hatot cserélt a Liverpool a Southampton ellen

Angol labdarúgás
22 órája

Kerkez Milosék a Tottenham otthonában játszanak

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:49

Arne Slot: Most kevesebb volt az energia a kezdőjátékosokban

Angol labdarúgás
Tegnap, 7:06

Utolsó perces tizenegyesgóllal nyert zsinórban negyedszer a Brighton a PL-ben

Angol labdarúgás
2025.03.08. 22:59
Ezek is érdekelhetik