Lelik Réka és Perl Zoltán lett az előző szezon legjobb játékosa a kosárlabda NB I-ben

M. B.M. B.
2025.09.08. 13:54
null
Lelik Réka (Fotó: Dömötör Csaba)
Lelik Réka, a Diósgyőri VTK és Perl Zoltán, a Szombathely játékosa lett az előző szezon legjobbja – adta hírül a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ).

Az MKOSZ hétfőn a honlapján közölte, hogy az Év női edzője címet Gáspár Dávid, a bajnok Sopron Basket mestere, az Év férfi edzője elismerést pedig Forray Gábor, a körmendiek szakvezetője érdemelte ki.

A szakmai és utánpótlás bizottság és az utánpótlás albizottság javaslatai alapján az MKOSZ elnöksége hozta meg a döntést. A díjazottak köre a hazai bajnokságokban szereplő magyar játékosokra és edzőkre terjed ki az előző szezonban nyújtott teljesítmények alapján.

A díjakat ünnepélyes keretek között szeptember 20-án, Budapesten, a Hősök terén, a Magyar Kosárlabdázás Napján adják át.

Legfrissebb hírek

Perl Zoltán: Vojvoda Dávid hiányozni fog a válogatottból

Kosárlabda
6 órája

Sopron Basket: megborult egy bázis, amit újra felépítenének

Kosárlabda
2026.06.20. 07:46

Kosár: Románia ellen jön az első teszt az U20-as fiúknak az Eb előtt

Utánpótlássport
2026.06.18. 14:23

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél

Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

3x3-as vb: könnyed győzelemmel kezdtek a mieink Varsóban, majd az amerikaiak ellen is helytálltak

Kosárlabda
2026.06.02. 20:26

„Büszke vagyok, de kissé szomorú is” – Vedran Bosnic a Falco elleni vereség után

Kosárlabda
2026.05.27. 21:01

Az év női kosárlabdázója is távozik Diósgyőrből

Kosárlabda
2026.05.21. 13:59
Ezek is érdekelhetik