Szolnok-Pécs 1-1 - Kellettek a kapus bravúrjai

2003.03.08. 23:45

GÓLSZERZÔ

Németh Gyula a 9. percben nyolc méterről a kapuba fejelt (1–0). Jokisics a 66. percben 18 méterről a jobb felső sarokba emelt (1–1)

SÁRGA LAP
Lipták (letalpalta Kutast) a 17., Kiss P. (buktatta Gaált) az 57., Kutas (lerántotta Kisst) az 58., Márton (reklamálásért) a 77., Horváth S. (lerántotta Liptákot) a 90. percben

SZÖGLETARÁNY: 1:4 (0:3)

A Pécs azonnal kapujához szegezte vendéglátóját, Rézsó Péter többször is bravúrral védett. Amint kiszabadult a szorításból a MÁV, azonnal meg is szerezte a vezetést, majd újra visszahúzódott kapuja elé. Szünet után is a vendégek irányították a játékot, ám a hazai kontrák rendre gólveszélyt hordoztak magukban, mégis a Pécs szerzett gólt, megszerezve így az egyik pontot.