Légiósok: Simon András külföldön maradna, de még nem tudja, hol

Vágólapra másolva!
2011.05.31. 15:43
Simon András az elmúlt fél évet a holland élvonalban maradást rájátszásban kiharcoló Excelsiornál töltötte. Az U20-as vb-bronzérmes támadó csak egy bajnokin lépett pályára a rotterdamiaknál, ennek ellenére hasznosnak ítélte meg ezt az időszakot. 

„Vegyes érzésekkel értékelem az elmúlt hónapokat. Keveset játszottam, ami negatívum, viszont újra edzésbe lendültem, méghozzá egy holland első osztályú csapatnál, amivel elégedett lehetek” – mondta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Simon András, aki télen bontott szerződést a Liverpoollal, és szerződött az Excelsiorhoz.

Simon tavaly többször is sérüléssel bajlódott, de most már egészséges, a tavasszal teljes értékű munkát tudott végezni, ezért tartja hasznosnak az elmúlt fél évet, annak ellenére, hogy bajnokin csak egyszer lépett pályára az első csapatban.

„Most ért véget a szezon, jelenleg itthon pihenek. Nem tudom még, hol folytatom. Valószínűleg az Excelsior vezetőivel is egyeztetünk majd a lehetséges folytatásról. Elsősorban külföldön szeretnék futballozni, de nem zárom ki annak a lehetőségét sem, hogy hazatérjek” – fogalmazott a 21 éves támadó.

Legfrissebb hírek

NB II: Simon Andrásnak a szárkapocscsontja is megrepedt

Labdarúgó NB II
2024.08.15. 17:44

NB II: Simon András súlyos sérülést szenvedett, véget érhet az idénye

Labdarúgó NB II
2024.08.13. 13:55

NB II: az U20-as vb-bronzérmes támadó Csákváron folytatja

Labdarúgó NB II
2023.06.06. 12:56

NB I: az egyik kapus és Simon András is hosszabbított a Gyirmóttal

Labdarúgó NB I
2021.06.11. 09:50

NB II: összeveszett az edzővel, távozott a Halitól az U20-as vb-bronzérmes

Labdarúgó NB II
2020.08.01. 16:52

NB II: a Haladás védője az NB I élcsapatához igazol

Labdarúgó NB II
2020.06.24. 16:44

Remek úti film Liverpooltól Kansas Cityig, Németh Krisztiánra új epizód vár

Légiósok
2020.01.25. 11:24

NB II: újabb U20-as vb-bronzérmes játékos érkezett Győrbe

Labdarúgó NB II
2020.01.10. 21:54
Ezek is érdekelhetik