Baráth Péter marad Lengyelországban – hivatalos

PATAKI GYULAPATAKI GYULA
Vágólapra másolva!
2025.01.13. 19:29
Baráth Péter kölcsönszerződését nyárig meghosszabbították (Fotó: Facebook, Raków Częstochowa)
A Ferencváros és a Raków labdarúgócsapata is bejelentette, hogy Baráth Péter nyárig Lengyelországban futballozik.
Labdarúgó NB I
2025.02.17. 10:48

Olalekan Ibrahim és Simeon Petrov is befutott – így zárt a hazai átigazolási piac

Giorgi Beridze visszatért Újpestre, Almási Lászlót a ZTE szerződtette. Az MTK Gruber Zsombort, a Kecskemét Pászka Lórándot vette kölcsön az utolsó napon két fiatal légióst igazoló Ferencvárostól.

A nyári szünetig Lengyelországban futballozik Baráth Péter, erről a Ferencváros és a Raków hivatalos oldala is beszámolt. A magyar válogatott középpályás eredeti kölcsönszerződése január 15-én járt volna le, ám a felek megállapodtak az újabb kölcsönadásban, ráadásul a Raków vételi opciót is szerzett.

A 22 éves Baráth 2023 elején került a Ferencvároshoz, de nem tudta állandósítani a helyét a csapatban, így 2024 elején kölcsönben Lengyelországba került. A Rakównál 24 mérkőzésen játszott.

Szeretem befejezni, amit elkezdtem, úgyhogy szívesen maradnék legalább a nyárig, de ez elsősorban nem rajtam múlik – nyilatkozta Baráth még decemberben a Nemzeti Sportnak. – A játékperceim növelése kulcsfontosságú, ha ez rendben lesz, annak is lehet realitása, hogy visszakerüljek a válogatott keretébe. Egyértelműen ez a legfőbb célom kétezerhuszonötre, de jó lenne, ha jövőre ilyenkor már lengyel bajnoknak is mondhatnám magamat.”

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők: –
Kölcsönbe érkezők: Naby Keita (guineai, Werder Bremen – Németország)
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –
Kiszemeltek:
Távozók: Anderson Esiti (nigériai, Zalaegerszegi TE FC)
Kölcsönbe távozók: Baráth Péter (Raków – Lengyelország), Botka Endre (Kecskeméti TE), Owusu Kwabena (ghánai, Zalaegerszegi TE FC) 
Kölcsönből visszatért klubjához:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Tóth Alex (Kecskeméti TE)

Légiósok
2025.01.09. 09:31

NS-infó: közel a megállapodás a Ferencváros válogatott középpályásáról

A Nemzeti Sport értesülései szerint a lengyel Raków ismét kölcsönveszi Baráth Pétert.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Erre vártunk! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
9 órája

Az egymás elleni rangadók dönthetnek a bajnoki címről

Labdarúgó NB I
9 órája

Pető Tamást menesztette a Fehérvár, Tímár az új edző – hivatalos

Labdarúgó NB I
22 órája

Kép: már Tímár Krisztián tartotta a Fehérvár edzését

Labdarúgó NB I
23 órája

Pászka Lórándot egy hét alatt kétszer műtötték meg

Labdarúgó NB I
23 órája

Szavazzon! Melyik csapat nyeri meg a labdarúgó NB I-et idén?

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:53

Sérvműtétje után lett kulcsember a Paksban Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:33

Még nincs vége: a Kecskemét fellebbez az MLSZ döntése ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:17
Ezek is érdekelhetik