Ligue 1: otthon kapott ki a PSG

2007.02.25. 23:49
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában hazai pályán szenvedett kétgólos vereséget a PSG.
A vendég Saint-Etienne már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, amelyre a hazaiak részéről az első és a második félidőben sem érkezett felelet.A Bordeaux-Valenciennes összecsapáson a vendéglátó csapat egy góllal győzött, a Lens-Nancy mérkőzésen egy-egy ponttal lett gazdagabb mindkét együttes.

LIGUE 1, FRANCIA ÉLVONALBELI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG:

• 26. FORDULÓ:
  • Bordeaux-Valenciennes 2-1 (Fernando 24. – 11-esből, Juissie 44., ill. Dossevi 83.)
  • Lens-Nancy 2-2 (Dindane 18., Keita 24. – 11-esből, ill. Fortune 6., Hadji 80.)
  • Paris Saint-Germain - Saint-Etienne 0-2 (Perquis 30., Ilan 45.)