Eurofutball: több átok sújtotta a CFR-t, mégis pontot szerzett

2013.02.26. 00:22
Értékes döntetlent (0–0) harcolt ki Vass Ádám csapata, a kolozsvári CFR a negyedik helyezett Vaslui vendégeként a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának hétfői játéknapján.

A CFR csapatkapitánya, Ricardo Cadú a 29. percben büntetőt hibázott, a 42. percben piros lapot kapott, és mivel az első félidő legvégén Diogo Valentét is kiállították, a kolozsváriak a második félidőt kettős emberhátrányban futballozták végig. Vass Ádám sérült, nem játszott. A tabellát vezető Steaua idegenben, a második helyezett Astra hazai pályán győzött a hétfői játéknapon. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT! TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!

CSEHORSZÁG. Marek Bakos hajrábeli két góljával a Viktoria Plzen 3–1-re nyert Brnóban, és pontelőnyre tett szert a mezőny elején. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!

LENGYELORSZÁG. Sorozatban harmadszor is nyert a Górnik, és feljött a tabella harmadik helyére. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!

PORTUGÁLIA. Tartja jó formáját a Marítimo, egymást követő harmadik sikere révén tovább ostromolja az európai kupás helyeket. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!