ZTE: DARIDA (14/3), Heller (6), Zsovár (6), Lichnerová (17/6), Varga (11). Cs: Ruzicková (5), Vágvölgyi (–), Szentkirályi (–). Edző: Horváth József
SZEGED: Donkó (2), Fűrész (7), MÉSZÁROS (13/3), Russai (5), UJHELYI (9). Cs: Roczkov (7/3), Mandache (10), KAJDACSI (11). Edző: Ujhelyi Gábor
Az eredmény alakulása. 6. p.: 8–2. 15. p.: 22–21. 25. p.: 35–40. 35. p.: 50–47
Kipontozódott: Zsovár (40. p.), Russai (40. p.)

Jól védekezett a Volán, így öt percig csak a hazaiak szereztek kosarat. Szerény előnyük azonban a cserepadról beálló Mandache tíz pontja után elfogyott, s amikor a szintén kispadról érkező Kajdacsi Ujhelyivel kiméletlenül ellenőrzése alá vonta a lepattanókat, és átvette a vezetést a vendégcsapat. A második játékrész elején zónára váltó Mészárosék három elcsípett labdából 7–0 erejéig hozták zavarba vendéglátójukat, de Daridáék a harmadik negyed végén dobott triplákkal visszavették a vezetést. A végig hullámzó játékban a vendégek örülhettek a végjátékban, az utolsó három percben 11–5-öt produkáltak.