Barátságos mérkőzés: öt játékos búcsúmeccse Brisbane-ben

2006.10.07. 14:16
Barátságos labdarúgó-mérkőzésen Ausztrália válogatottja Brisbane-ben 1-1-es döntetlent ért el Paraguay ellen, a mérkőzésen néhány játékos utoljára szerepelt a nemzeti együttesben.
Tony Popovic ünnepli válogatottbeli pályafutása utolsó gólját
Reuters
Reuters

Ezek között van Tony Popovic, aki a 88. percben vezetést szerzett az ausztráloknak. Rajta kívül még Stan Lazaridis, Tony Vidmar és Zeljko Kalac búcsúzott a válogatottól. Graham Arnold, a Socceroos élére ideiglenesen kinevezett szakember mind a négy játékost a kezdőcsapatba állította.

A paraguayiak egyenlítő gólja öngól volt: a hosszabbítás 3. percében a csereként beállt Michael Beauchamp talált a saját kapujába (1-1).

A dél-amerikai együttesben 110. válogatottságát könyvelhette el Carlos Gamarra, akinek egyben szintén ez volt az utolsó mérkőzése hazája együttesében.