Kajak-kenu Eb: fehérorosz arany, magyar bronzérem a végére

2006.07.09. 16:33
A fehérorosz hajó volt a leggyorsabb a férfi kajak négyesek 200 méteren döntőjében a csehországi kajak-kenu Európa-bajnokságon, a magyar kvartett ebben a versenyszámban bronzérmes lett.
Célfotó döntött a férfi kajak négyesek 200 méteres fináléjában a racicei Európa-bajnokságon, a hatalmas sprint végén a fehérorosz egység győzött a cseh és a a Kadler Viktor, Gyertyános Gergely, Beé István, Babella Balázs összeállítású magyar csapat előtt. A mieink 176 ezreddel maradtak le az aranyéremről, míg a negyedik helyezett németeket nyolc ezreddel előzték meg.A magyar küldöttség tíz arany-, négy ezüst- és négy bronzéremmel zárta a kontinensviadalt.A sportág következő nagy eseményét, a világbajnokságot 39 nap múlva rendezik meg Szegeden.