NB II, Nyugat: a Győr második csapata legyőzte a Paks II-t

2011.08.20. 17:43
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 1. fordulójában a Győri ETO II 3—1-re nyert a Paksi FC II otthonában. A többi nyugati mérkőzés egységesen 17.30-kor kezdődött.
NB II, NYUGATI CSOPORT
PAKSI FC II–GYŐRI ETO FC II 1–3 (0–1)
Paks, ASE-sporttelep, 200 néző. Vezette: Fenyvesi
PAKS II: Kiss M. – Féhr, Berkó, Racskó, Szabó J. (Pintér N., 73.) – Tamási G., Mészáros I. – Cziráki (Juhász M., a szünetben), Pap R., Czinger (Kupás, a szünetben) – Feil. Edző: Lengyel Ferenc
ETO II: Nacsa – Nagy Á., Paget, Zámbó, Szabó O. – Kiss Sz., Nyitrai (Dömötör, 78.) – Molnár T., Strestík, Miklós V. (Simon A., 77.) – Varga T. (Serfőző, 87.). Edző: Klement István
Gólszerző: Varga T. (0–1) a 31., Feil (1–1) a 80., Strestík (1–2) a 83., Serfőző (1–3) a 89. percben
Lengyel Ferenc: – Megérdemelten nyert a Győr, hiszen három gólt szerzett, míg mi három helyzetünkből csak egyet.
Klement István: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, hiszen az újoncokban ott van a lendület. Ebben a melegben bravúr volt Pakson nyerni.